Ново
50pcs Одговара 12mm Нерѓосувачки Челик Круг Празни Рамки Pendant Коцки База Cabochon Settings Коцки Pendant Ќорци За Накит Одлуки DIY Наоди (10162-12mm)

50pcs Одговара 12mm Нерѓосувачки Челик Круг Празни Рамки Pendant Коцки База Cabochon Settings Коцки Pendant

Достапност: Залиха
DEN 167.76

Ilovediybeads Има База Фах Одговара:6mm,8mm,10мм,12mm,14mm,16mm,18mm,20mm,25мм,30мм Круг Cabochons,ќе добиете Само база Рамки pendant коцки без стакло или цвеќе кабини.Метална Боја : Бела К (Никел Боја) ,Материјал : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Никел,Олово и Алергиски Бесплатно!Не исчезнат!.DIY Нерѓосувачки Челик круг камео рамка послужавник,Камео Cabochon База Поставување Приврзоци Фах Рамки Поставување Cabochon DIY Можете да залепите некои cabochons кои се во соодветна големина на прилагодувања за да ги направи pendant.Количина,Големина : 50pcs Одговара 12mm,Накит Одлуки Додаток Мешани трговија на големо метал шарм Избрани теми голем спектар на субјекти и стилови за сите видови на интересите на Големите партии или групи.божиќ Подарок.Тоа е мода круг Коцки Ќорци Камео Рамки Cabochon рамки Settings Стакло Cabochons Купола База Поставување Рамки Камео Рамка.Широк апликации : фитинг повеќето накит и занаети на различни бои, па можете да направите накит, ракотворби, камео привезоци, фото накит, смола или нешто друго.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

600 Парчиња Антички Позлатен Сребрен Накит Шарм GY04545 Каубој Ознаки.Големина на објектот : 15.9x12.5x1.7mm(0.63"x0.49"x0

Пакетот вклучува : ќе добиете 40 парчиња на Божиќ сомот топката украси во различни бои, 20 парчиња за секој

Голема количина : ќе добиете 160 парчиња Божиќ снегулка приврзоци во 20 различни стилови, што е доволно за

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Кристално камен помага да се елиминира негативната енергија акумулирана на телото.Природните fluorite кри

Материјал : Смола.Пакување : 50 компјутери.Ние сме 50 парчиња во еден пакет.Ние имаме многу стилови и секој

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока 20 инчи синџир ѓердан.Целосно фрлија метал pendant.Емај

Прстен Основи Прилагодливи Трајни Компактен Едноставна Преносни Прстен Носителот Прстен Фах Накит DIY М

Пакет од 10 / 20pcs се Меша Бои се Вистинска Кожа 8мм Хривнија Ремени Слајд Wristbands / Нараквици за 8мм Слајд Писм

【Вредност Шарм Хривнија Комплет】DIY шарм хривнија одлуки комплет содржи доволно хривнија изработка на

Кардинали Срцето Шарм Димензии : 3 / 4" во Должина x 3 / 4" Низ.Го Лизгачот има 5mm Внатрешниот Дијаметар на Јад

60 ЗЛАТО ОГЛЕДАЛО АКРИЛИК ПРАЗНИ ДИСКОВИ Изберете ја вашата Големина и одберете Дупка или НЕ Дупка.ЛАСЕ

Големина : околу 21~24mm долго, 12~14mm широк, 5~6mm дебели, дупка : 2x7mm, 10pcs / торба.Нашите камен приврзоци се направ

Произведено во САД и Увезени.Спартанците Срцето Шарм : 7 / 8" Низ x 7 / 8" во Должина, со Големина на монета.Лиз

Големина : 27x7mm,тежина : 0.6 г по парче.Материјал : олово и кадмиум слободни Цинк легура со позлата третман.С

Scroll