Ново
32 Парчиња Кристал Рамки Pendant Коцки Ќорци Cabochon Pendant Поставување DIY Коцки за Занаети Накит Изработка на Проекти (Мешана Боја)

32 Парчиња Кристал Рамки Pendant Коцки Ќорци Cabochon Pendant Поставување DIY Коцки за Занаети Накит Изработка

Достапност: Залиха
DEN 383.76

Она што ќе добиете : потполно 32 парчиња од 25 мм мешани бои кристал pendant коцки во овој пакет, домот, во стил и многу атрактивна, со кој може да се задоволат различните барања на накит одлуки љубовници.Атрактивен изглед : секој 25 mm приврзоци рамки фах има 29 rhinestones, што може да го зграби вашето внимание, додадете различни стил за вашиот накит занаети работа, покажува tasteful избор.Убаво материјал : направен од квалитетот метални легури и кристал, овие pendant фах ќорци се сјајни во изгледот, не е лесно да исчезнат или да се деформира, силни и издржливи да се применуваат за долго време.Значајно подарок : може да се стави вашите омилени слики или фотографии на кристал pendant фах, па како да ја направите вашата убава накит; Во прилог, можете да ги испратите на вашето семејство, пријатели, или луѓето околу да се направи новина подароци.Широко се применува : cabochon pendant поставување може да се широко се применуваат во накит привезоци, може да се направи ѓердан, нараквица, копче синџир, фотографии, декоративни уметности и занаети, и повеќе во свој стил.Боја : Мешана Боја.

Декларираните карактеристики

Material:
metal alloy
Size:
25 mm
Color:
mixed color
Quantity:
32 pieces
Package includes:
32 x Mixed color rhinestone pendant trays :
Note:
Please allow slight size error due to manual measurement. :
Please allow slight color difference due to different monitor. :

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Шарени Срцето Шарм : ќе добиете 70 парчиња на смолист срцето шарм во 7 различни бои,содржи црна,црвена,роз

Голема количина : ќе добиете 160 парчиња Божиќ снегулка приврзоци во 20 различни стилови, што е доволно за

Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока 20 инчи синџир ѓердан.Целосно фрлија метал pendant.Емај

Официјално лиценцирани шарм од Универзитетот во Џорџија.Овие Универзитетот во Џорџија мушка шарм одго

200 Парчиња Антички Бронза Мода Накит Одлуки Шарм Ѓердан Костим Џемпер Долг Синџир на Pendant 4XLA3077 Делфин Caboc

материјал : Цинк Легура метали, олово и никел и кадмиумслободен висок квалитет pewter шарм.Количина : пакет

Пакет од 10 / 20pcs се Меша Бои се Вистинска Кожа 8мм Хривнија Ремени Слајд Wristbands / Нараквици за 8мм Слајд Писм

Пакетот вклучува 42 парчиња космосот тематските смола спојници за смола занаети.Доаѓа со 7 различни стил

Пакет од 14, 7 различни бои, розова, бела, жолта, црвена, зелена, виолетова, сина, 2 парчиња по боја.Големина :

[Шарм За Нараквици За Накит Одлуки]ќе добие 150 парчиња на хривнија шарм во вкупно, вклучувајќи 30pcs Тибетс

Пакетот вклучува : ќе добиете 40 парчиња на Божиќ сомот топката украси во различни бои, 20 парчиња за секој

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Околу 1 1 / 4" X 5 / 8".Достапни во сите тим бои и играч броеви.Се користи за чевли laces или paracord нараквици.Направ

Големина : околу 21~24mm долго, 12~14mm широк, 5~6mm дебели, дупка : 2x7mm, 10pcs / торба.Нашите камен приврзоци се направ

Гроздобер шупливи од метални парчиња шарм.Античкиот метал filigree коса држи коса, накит наоди.Декоративни

материјал : Цинк Легура метали, олово и никел и кадмиумслободен висок квалитет pewter шарм.Количина : пакет

600 Парчиња Антички Позлатен Сребрен Накит Шарм GY04545 Каубој Ознаки.Големина на објектот : 15.9x12.5x1.7mm(0.63"x0.49"x0

Персоналните Фудбал Keyhcain Подарок Сопствен Фудбалски Таа Верува дека Таа Може да Значи Таа Не Keychain PERSONALI

Легура на злато 2021 година шарм за дипломирање ден.Слободен пренослив година signet.Лесно да се applicate за сек

Увезени 520 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм JR006 Античкиот се Врти на Тркалото на Древните Бронзени Ретро Наоди

Произведено во САД и Увезени.Спартанците Срцето Шарм : 7 / 8" Низ x 7 / 8" во Должина, со Големина на монета.Лиз

Кардинали Срцето Шарм Димензии : 3 / 4" во Должина x 3 / 4" Низ.Го Лизгачот има 5mm Внатрешниот Дијаметар на Јад

Материјал : Смола.Пакување : 50 компјутери.Ние сме 50 парчиња во еден пакет.Ние имаме многу стилови и секој

Големина : околу 26~36mm широк, 18~33.5 mm долга,дупка : 1~2.6 мм, ве молиме видете ја сликата за детали големина за с

✧ Хривнија може да одговара на сите видови на вашата облека ✧ Поради нејзиниот едноставен дизајн, браз

Материјал : Алуминиум (олово слободни, никел слободни).Количина:30pcs,5pcs / боја,Различни бои се исполнат в

Количина : 1 PC Антички Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди Материјали Z73233 Цвет Petal.Илјадници накит одлуки шар

【Вредност Шарм Хривнија Комплет】DIY шарм хривнија одлуки комплет содржи доволно хривнија изработка на

Рака Полиран.Висок Лак Финиш.ТешкиДолжност Скок Прстен.Доживотна Гаранција.Ве молиме имајте во предвид

Scroll