Ново
Minkissy 2 парчиња Веѓа Пенкало Острилка Мини Пластични Eyeliner Молив Острилка Око Шминка Компактен Острилка Алатка за Жени, Девојки (Случаен Боја)

Minkissy 2 парчиња Веѓа Пенкало Острилка Мини Пластични Eyeliner Молив Острилка Око Шминка Компактен Острилка

Достапност: Залиха
DEN 167.76

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Изработени од стандарден ABS пластика, материјал, не е лесно да и се деформира, и острилка испорачува точка секој пат.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН : Една дупка големини собере голем број на моливи, практични и корисни.ФУНКЦИЈА : се Вклопува сите минерални фузија шминка моливи и јасен случај за собирање на струготини.ПРЕНОСНИ И УДОБЕН : Со мини големина, е погодно за вас да се носат и лесно да се одржи на жените раце.ПОВЕЌЕ за УПОТРЕБА : Неговата може да се користи за вашите усни лагер и eyeliner моливи и тоа ќе ви донесе повеќе забава за вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Барпланината острилка е лесен, трајни и високо видливи.Кликнете тука за да видите како тоа функционира.

Scroll