Ново
20 Метри Конец Гајтанот Нето Конец за Шиење Нето Машина Тема Нето Везови Тема Нето Тема Гајтанот Нето за Шиење Везови Машина Сече на Било која Должина

20 Метри Конец Гајтанот Нето Конец за Шиење Нето Машина Тема Нето Везови Тема Нето Тема Гајтанот Нето за Шиење

Достапност: Залиха
DEN 239.76

Бел конец нето : еден дијаметар е 2 cm/ 0.8 инчен,18 метри/ 20 метри во должина, доволен износ за да ги задоволи вашите употреба.Овие се најдобар квалитет : многу меки и strechable но цврсти и издржливи.Може да се намали до саканата должина за било каква употреба.Нема да изгние, или мирис.Обновливи теми нето опфаќа : направи за да се удобно се вклопуваат сите големини на тема spools/шишарки од 250yards да 5500yards.Чувајте ги сите на вашите теми се организирани и уредни.Едноставен за Употреба : само да се стави тоа на објектот кој што сакате да се заштити од добивање испреплетени или да се оштетат; исто така, може да се намали нето-големина која може да се вклопат на гајтанот betterchines тема spools или шишарки.Нема повеќе сортирање преку заплеткано хаос на теми како гајтанот има вредност себе и теми добиле измешани.Повеќекратна употреба : Погоден за сите дома вез, шиење, serger, quilting машини тема spools или конуси, шминка четки,шише Црвено вино.Супериорен Теми Корисна Мрежи должина : 18 метри/ 20 метри во должина Боја : бела Материјал : пластични Дијаметар : 2 см/ 0.8 inch Keep сите вашата Тема Spools и шишарки Организиран Овие Тема Мрежи Ќе работи со Вашиот Конец за Шиење, Quilting Нишка и Машина Везови Тема да се Прошири и да Работи со тема од 500 метри до 6000 Метри Сет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Полиестер.Убаво мазна конец за шиење.Многу висок абење отпор.На предиво е направен од 100% полиестер.Пр

1.На конец за шиење е идеална мултицел тема 2.Тоа дава многу меки се чувствуваат 3.Извонредна затегнувачк

Пакетот вклучува : 1pcs тема машина pendant.Дизајнот е на двете страни.Атрактивен и корисен.Безбедно и лесно д

❀【УБАВА ОРКЕСТАРОТ & ВРЕДНОСТ ПОДАРОЦИ】Погоден за повеќето луѓе на соодветна возраст, обично може да

Цената вклучува 6Пакет на Палта & Кларк Двојна Должност на Сите Целта Тема 400 Јарди Бела 2301 (UPC : 073650138003).Ди

Брусница Поли Лимон 2000 YD Serger Тема 2ply 100% Coreоткачи Полиестер 2000 дворови на конус 8660 91288660...

Многу Силна.Природно УВ Отпорни 100% Полиестер.Плетенка и Восок за Супериорен се Погледне и Издржливост.#1

[ Кожа Восок Тема ] 98 Дворови / гајтанот (прибл 90 Метри); Конец големина : 1mm (210 D / 16) [ Материјал ] Направени

Eleganza е згодна 8wt, 2ply 100% долго главен Египетски памук конец дека е двоенgassed и mercerized, што резултира во прекр

Кожа за Шиење Восок Тема : 1 mm широк рамен кожа шиење восок конец; Дојде во нишка гајтанот; големината на т

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

①100% Сосема нов! 150 D восок кожа конец, рака конец за шиење, направен од висок квалитет на полиестер предив

Здрав Полиестер Конец за Шиење во Виолетова Боја.SKU : PST0000113 Една Ролна е околу 5000 метри долго, тежи 150 грам

Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени пре

Материјал : Тој е направен од 100% полиестер главен влакна.OLTALI, 120 број бел конец за шиење е еднаков на 40 / 2 д

Должина : 284 Дворови секој гајтанот (прибл 260 метри, 853 метри).Боја : Како на сликата покажува.Тема големина

Scroll