Ново
AFUMMID 50T Националниот Стандард Материјал Хидраулични Дигалки 260-415mm

AFUMMID 50T Националниот Стандард Материјал Хидраулични Дигалки 260-415mm

Достапност: Залиха
DEN 664.80

★Дебели Густина Метално Тело за Трајни и Стабилни Употреба, овој хидраулични шише џек е направен од висок степен на дебели густина метал, висока отпорност против ' рѓа и корупцијата и висока отпорност на абење, супер здрав, ќе служи долг и стабилен живот. ★50 Тон Подигање на Капацитетот и 260mm-415mm Висина Одговараат за Повеќето Автомобили, 50 тон подигање на капацитетот заедно со прилагодлива висина од 260mm-415mm направи ова Вертикална Шише Џек одговараат за повеќето средни автомобил некои големи големина на автомобил и ниска шасија автомобил спортски автомобил или бизнис автомобил. ★Не е Голема Големина и Светлина за Удобен Носат или Продавница, нормална големина на овој шише џек кревање застане е 15 x 15 x 26cm, прилично мала големина погодно за носење и чување, може да се стави во вашиот автомобил багажникот за итни случаи на патување или продавница во аголот на вашата гаража, нема да преземе многу простор. ★Нема Истекување и Здрав Дизајн, целото тело на ова кревање стојат џек е целосно затворена, нема потреба од грижи било какво истекување од тоа и намалување на ефикасноста, заедно со мило стап и широка база на овој автомобил џек ќе биде исклучително стабилен кога ќе го користат тоа. ★Задоволство Гаранција, Нашите производи се сите нови и тие се сигурни дека ќе се сретне со вашите барања, но ако имате било какви проблеми со нив можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние сме среќни да ги реши за вас во секое време.Модел : 50 tons Product тежина : 20kg Description : Со правилно одржување и редовна, хидраулични цилиндри може да се користи за долго време без истекување.Одвртете ја завртката кога висината не е доволно.Идеален за автомобилската, градежната, индустријата и земјоделството.Тоа е совршен за автомобили, камиони, приколки и трактори.Користете го вертикално, а не на страна или на главата Карактеристики.полно тело, екипа со задебелена челик, трајни производи за долга употреба .термин за ослободување на нафта враќање вентил за да одат надолу автоматски; операцијата е едноставен, лесен и брз.Пропадна плоча со кратката жлебови и проширена база обезбеди стабилност и безбедност .Идеален за употреба со автомобилската, градежната, индустриски и земјоделски Масло Одржување : 1. Стави го приклучокот во вертикална држава. 2. Намалување на пумпа и клипот се додека не се целосно опуштени. 3. Отстрани гума приклучокот. 4. Се прелива во хидраулично масло со висок квалитет 5. Одговара на нафта капа, гумени пакетот вклучува : 1 x хидраулични cylinder2 x се справува.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тешки : Дебела и цврста конструкција обезбедува долго оперативни живот и стабилност.Ги содржи сите тешк

завртка се вози тип : Завртка Џек.ширина : 9.мозочен удар должина : 12 во.висина : 8 во.крајот тип : Топ Плоча.О

Максималното оптоварување на хидраулични џек е 10 T.Долго се справи со хидраулична пумпа заштедува повеќ

Универзална џек подлога адаптер одговара на повеќето мали големина автомобили.Употреба : џек подлога, с

Дизајн : Направен од супериорен квалитет високо квалитетен челик, Хидраулични Шише Џек карактеристики

Scroll