Ново
Meao 132 Мешавина на Бои Мат и Трепет Сенки, Concealer, Усна сјај, Concealer, Притисне прав, Прав Blusher, Веѓата и Лицето Bronzer Палета Направи се Поставени Комплет - Идеален Сочинуваат

Meao 132 Мешавина на Бои Мат и Трепет Сенки, Concealer, Усна сјај, Concealer, Притисне прав, Прав Blusher,

Достапност: Залиха
DEN 1415.52

MULTICOLOR КОЗМЕТИЧКИ - Многу пигментирани и живописни со одлична еластичност, Главно погодни за очи, усни, образ, телото и погоден за сите типови на кожа, лесно Може да се создаде брилијантна и јасни очи шминка заврши.БЕЗБЕДНА ЗА КОЖИ - Направени на квалитетот пигменти и најчиста минерални масла, Без боја.Лесен за употреба и нијансирање на кожата, Одговараат за што се користат за сите видови на кожа, не треба да се грижиш за користење на чувствителна кожа.ВИСОКА ИЗВЕДБА - Високо пигментирани Мека и мазна, лесно да се слој и се вклопуваат.Долготрајни и не исчезнат за целиот ден.Се чувствувам светлината и нежно, лесно да се создаде јасна и брилијантен око шминка заврши.Сите-во-едно шминка поставите вклучувајќи Око Сенки, Lipgloss, Blusher, Контура Concealer, се Соочуваат со Чешлање во Прав, Веѓа.ИДЕАЛНА ШМИНКА ПАЛЕТА - Совршени за партија шминка, секојдневен шминка, свадба шминка, Салон или домашна употреба, да ви Помогне да ги задржи најдобрите изгледа особено на некои значајни прилики.Прави да изгледа повеќе шармантна и привлечна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

сјајот сенки,сјајот палета сенки,црвен сјај сенки,зелените сјајот сенки,црн сјај сенки,виолетова сјајо

Транспарентен Прозорец Дизајн : целокупниот изглед е исклучителна, убава и практична.Мала тежина, лесно

Ситевоедно шминка палета за лице, усни и очи.Домот Школка Форма.Applicators и огледало вклучени.Погоден за па

❀ Богата и водечкинатренд бои.Бои се движат од бела / крем бои за нагласување на темни бои се идеални за s

СЕКОЈДНЕВНИОТ ОСНОВИТЕ : ја Добиете вашата сенка вештини bloomin' со овој култомилени палета преполна со се

Овие не се магнети,тие се природно да се магнети.Allwon 56 Пак Празен Круг Метални Тави за Сенки Палета Магне

❀ Богата и водечкинатренд бои.Бои се движат од бела / крем бои за нагласување на темни бои се идеални за s

Две различни работ на шминка шпатула, множење користење на лажичка од креми, како и мешање козметика.Ова

Висок квалитет, од нерѓосувачки челик палета.Идеален за пржење и вртење.Лесно може да се мијат во машина

Сенки нуди разновидност на многу нијанси .Постои комбинација од розова, кафеава, виолетова.итн нијанси,

5 Мрежи : Празна палета сенки со 5 мрежи, голем капацитет овозможи можете да ги зачувувате сенки, кармин, р

♥ Можете да ги користите за да го притиснете копчето на вашиот сопствен минерални пигменти ♥ Тие се одл

Јасно капак, лесно да ги видите останатите содржини без отворање, многу погодно.Издржливи ABS случај за DIY

Совршен за партија шминка / неврзан шминка / свадба шминка и сл.Phantom Sky шминка палета вклучува варијаци

Шминка Мешање Палета : да се Создаде вашиот совршен сенка без да се прави хаос со нашите рачни шминка меш

КАРАКТЕРИСТИКИ Огледува случај Магнетни блиску случај Крем и трепет нијанси НА УПОТРЕБА на усна четка

ПРОФЕСИОНАЛНА и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Материјал : Акрил.Пакетот вклучува 4 парчиња рачен палета шминка меша

⚡️【84 Бои Карамел Macchiato Серија Палета Сенки】 : Мека и кадифена текстура сенки во прав, живописни и живоп

МАТЕРИЈАЛ.Направени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик, многу издржливи, мазна текстура, убав из

Сенки нуди разновидност на многу нијанси .Постои комбинација од розова, кафеава, виолетова.итн нијанси,

☞Дебели крајот сенки креда за брзпримена на голема површина,да остане на & До 5~10 часа се носат!Подвижни

❤【НАЈПОПУЛАРНИТЕ БОИ на СЕНКИ ПАЛЕТА】ова ќе бидат два вида на најпопуларните 9бои палета сенки на сле

* Одлично за шминка уметници и шминка колектори, исто така, за шминка зависници како тебе и мене Направен

Scroll