Ново
L. A. Бои, јас Срце Шминка Контура Палета, Светло, Средни, 1.04 Унца

L. A. Бои, јас Срце Шминка Контура Палета, Светло, Средни, 1.04 Унца

Достапност: Залиха
DEN 143.76

Sculpt и дефинирајте фацијални карактеристики со осум bendable нијанси.Јас срце шминка контура палета ви овозможува да се обликуваат со потемни нијанси со создавање на сенки и истакнуваат со посветли нијанси.Заврши со контура туторијал за назад на палета.Sculpt и дефинирајте фацијални карактеристики со осум bendable нијанси.Секоја палета има shimmery се потенцира за блескав кожата.Достапен во две збирки.Заврши со контура туторијал за назад на палета.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

❀ Богата и водечкинатренд бои.Бои се движат од бела / крем бои за нагласување на темни бои се идеални за s

Високо Квалитетен Материјал : Метал налепница е направен од висок квалитет на постојан лепило, има добр

Сенки нуди разновидност на многу нијанси .Постои комбинација од розова, кафеава, виолетова.итн нијанси,

❀ Богата и водечкинатренд бои.Бои се движат од бела / крем бои за нагласување на темни бои се идеални за s

Транспарентен Прозорец Дизајн : целокупниот изглед е исклучителна, убава и практична.Мала тежина, лесно

【Мултифункционален Целосна Покриеност Concealer Палета】Може да го скрие своето темни очи кругови, pimple или

Совршен за партија шминка / неврзан шминка / свадба шминка и сл.Phantom Sky шминка палета вклучува варијаци

Сенки нуди разновидност на многу нијанси .Постои комбинација од розова, кафеава, виолетова.итн нијанси,

Изработен од пластика, мазни и големи текстура, лесен за чистење и избрише исклучен;.Соодветни за мешање

❤【НАЈПОПУЛАРНИТЕ БОИ на СЕНКИ ПАЛЕТА】ова ќе бидат два вида на најпопуларните 9бои палета сенки на сле

Идеален Подарок : DIY шминка палета е совршен подарок за убавина љубовници, шминка уметник, девојка, дами

Висок квалитет, од нерѓосувачки челик палета.Идеален за пржење и вртење.Лесно може да се мијат во машина

Овие не се магнети,тие се природно да се магнети.Allwon 56 Пак Празен Круг Метални Тави за Сенки Палета Магне

Дијамант FX 6 Боја Металик Тело Бои Палета е восокбазирани, високо пигментирани и мора да биде активирана

КАРАКТЕРИСТИКИ Огледува случај Магнетни блиску случај Крем и трепет нијанси НА УПОТРЕБА на усна четка

Преносни шминка случај е совршен за прикажување и за лесно боја споредба на makeups.Овој објект е DIY празни

✦✦ 40 БОИ МАТ И ТРЕПЕТ СЕНКИ ПАЛЕТА : Мазна & мека текстура, боја се супер живописни и брилијантен кои се л

ПРОФЕСИОНАЛНА и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Материјал : Акрил.Пакетот вклучува 4 парчиња рачен палета шминка меша

сјајот сенки,сјајот палета сенки,црвен сјај сенки,зелените сјајот сенки,црн сјај сенки,виолетова сјајо

Материјал : висок квалитет plactic случај и стакло огледало; Боја : бела.Сенки палета големина(приближно) : 70*

Ситевоедно шминка палета за лице, усни и очи.Домот Школка Форма.Applicators и огледало вклучени.Погоден за па

Високо Квалитетен Материјал : Метал налепници се направени од висок квалитет на постојан лепак, имаат д

Сенки нуди разновидност на многу нијанси .Постои комбинација од розова, кафеава, виолетова.итн нијанси,

☞Дебели крајот сенки креда за брзпримена на голема површина,да остане на & До 5~10 часа се носат!Подвижни

⚡️【84 Бои Карамел Macchiato Серија Палета Сенки】 : Мека и кадифена текстура сенки во прав, живописни и живоп

Совршен за домашна и професионална употреба.Мал подарок за вашите пријатели или за себе.Палетата на бои

Јасно капак, лесно да ги видите останатите содржини без отворање, многу погодно.Издржливи ABS случај за DIY

СЕКОЈДНЕВНИОТ ОСНОВИТЕ : ја Добиете вашата сенка вештини bloomin' со овој култомилени палета преполна со се

Идеален за секојдневна употреба или однесете со вас насекаде.Совршена големина, доволно голема за да се

Шминка Мешање Палета : да се Создаде вашиот совршен сенка без да се прави хаос со нашите рачни шминка меш

Scroll