Ново
Allwon 56 Пак Празен Круг Метални Тави Големина 26mm за Сенки Палета Магнетни Шминка Палета (на Висина од 3,5 мм)

Allwon 56 Пак Празен Круг Метални Тави Големина 26mm за Сенки Палета Магнетни Шминка Палета (на Висина од 3,5

Достапност: Залиха
DEN 239.76

Овие не се магнети,тие се природно да се магнети.Allwon 56 Пак Празен Круг Метални Тави за Сенки Палета Магнетни Шминка Палета (26*3.5 mm).Круг,со Дијаметар : 26mm(1 Инч),Длабока : 3.5 mm(0.137 Инчен),56 пак,од не ' рѓосувачки железо материјал.Овие празни метални тави се генерално, за притисне прав, како и за топло се прелива и ладно процес козметика.Овие празни метални тави се природно да се магнети,тие се вклопуваат со било 26mm палета сенки и совршен за било Allwon магнетни палета или други магнетни на палети.Овие празни метални тави се одлични за притискање пигменти, топење кармини, и други уметности и занаети проекти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Високо Квалитетен Материјал : Метал налепница е направен од висок квалитет на постојан лепило, има добр

Изработен од пластика, мазни и големи текстура, лесен за чистење и избрише исклучен;.Соодветни за мешање

Совршен за домашна и професионална употреба.Мал подарок за вашите пријатели или за себе.Палетата на бои

ОБРАЗ ПАЛЕТА : на MS Гламур Образ Палета вклучува 6 нијанси на боја совршен за измената на вашиот обезбеду

КАРАКТЕРИСТИКИ Огледува случај Магнетни блиску случај Крем и трепет нијанси НА УПОТРЕБА на усна четка

5 Мрежи : Празна палета сенки со 5 мрежи, голем капацитет овозможи можете да ги зачувувате сенки, кармин, р

Јасно капак, лесно да ги видите останатите содржини без отворање, многу погодно.Издржливи ABS случај за DIY

【Големина】 : Правоаголник шминка палета:6.3*за 3,9 инчи,Полукружни 5добро шминка палета : 5.9*за 3,9 инчи.Мал

МАТЕРИЈАЛ.Направени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик, многу издржливи, мазна текстура, убав из

Висок Квалитет и 100% Сосема Нов, сребро wite, мазна и професионални текстура, убав изглед, лесно да се чува ч

Совршен за партија шминка / неврзан шминка / свадба шминка и сл.Phantom Sky шминка палета вклучува варијаци

Никогаш Не Се Тестираат Врз Животни.Прикрие & Точни Палета.Коригира Темни Кругови.Црвенило Олеснување.Br

Сенки нуди разновидност на многу нијанси .Постои комбинација од розова, кафеава, виолетова.итн нијанси,

【Мултифункционален Целосна Покриеност Concealer Палета】Може да го скрие своето темни очи кругови, pimple или

Сенки нуди разновидност на многу нијанси .Постои комбинација од розова, кафеава, виолетова.итн нијанси,

Материјал : висок квалитет plactic случај и стакло огледало; Боја : бела.Сенки палета големина(приближно) : 70*

Високо Квалитетен Материјал : Метал налепници се направени од висок квалитет на постојан лепак, имаат д

❤【НАЈПОПУЛАРНИТЕ БОИ на СЕНКИ ПАЛЕТА】ова ќе бидат два вида на најпопуларните 9бои палета сенки на сле

⚡️【84 Бои Карамел Macchiato Серија Палета Сенки】 : Мека и кадифена текстура сенки во прав, живописни и живоп

Дијамант FX 6 Боја Металик Тело Бои Палета е восокбазирани, високо пигментирани и мора да биде активирана

Две различни работ на шминка шпатула, множење користење на лажичка од креми, како и мешање козметика.Ова

СЕКОЈДНЕВНИОТ ОСНОВИТЕ : ја Добиете вашата сенка вештини bloomin' со овој култомилени палета преполна со се

♥ Можете да ги користите за да го притиснете копчето на вашиот сопствен минерални пигменти ♥ Тие се одл

Идеален за секојдневна употреба или однесете со вас насекаде.Совршена големина, доволно голема за да се

Scroll