Ново
MOMIRA Мини Виткање Огледало, СТП Преносни Прилагодливи Правоаголна Ultrathin Огледало, за Патување, Кампување (Црна 4.3)

MOMIRA Мини Виткање Огледало, СТП Преносни Прилагодливи Правоаголна Ultrathin Огледало, за Патување, Кампување

Достапност: Залиха
DEN 143.76

ПРИЛАГОДЛИВИ СТОЈАТ : Застанете и да ви даде различни опции на angling на tabletop огледало.ВОДООТПОРЕН : Направен од високо-квалитет СТП, удобно се чувствуваат и вода доказ за секојдневна употреба.ИЗДРЖЛИВИ : Направени од страна на постоечкиот процес : висока дефиниција, трајни, не е лесно да се деформирани и не е лесно да се зголемува.ПОГОДНОСТ : Дебелина на овој компактен огледалото е само 0.4", која е идеална за патување и кампување.ДОМОТ : Едноставен и практичен дизајн.Убав подарок за Мајка ми,љубовник и пријател.МОДЕЛ : Виткање СТП mirror FEATURE : -СТП покрие-Водоотпорен-Постоечкиот процес-Frameless дизајн-Големина од 4.3" x 2.96" x 0.4"-Тежина на 3.1 ОЗ-Foldable NOTE : Бидете внимателни со frameless стакло производ.НЕМА зголемување.Може да постои мало отстапување на производ димензии поради прирачник за мерење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Вовед : Тоа е едноставна шминка огледало со мачка уво дизајн.Место тоа, покрај вашиот кревет, на вашата м�

Cordless Полнење Операција, трае 8 часа на едно полнење (Батерии Вклучени) 9 инчен дијаметар и 17 инчи висок; 360

Материјал : стакло и PP.Количина : 1 buc,боја : беж.Вкупната Големина : овална : 20 x 33 см,круг : 21 x 28.5 cm,срце : 21 x 25

Компактно Огледало : Ова е Мини Правоаголник Огледало двострано со 2 X зголемување Огледало Виткање Огле

【Шминка Огледало со Светлина Лента】LED лента е изграден во целиот огледало, обезбедува мека светла за д�

Тешки Вшмукување Чаша Лесен и брз вшмукување чаша заклучување за безбедна прилог со мазна површина.Пре

Големина : 6.5 см x 6.2 cm x 0,8 cm (2.6 инчен x 2.4 инчен x 0.3 инчен).Класификација : Огледало.Функција : Тркалезна форм�

Ова Огледало Шминка Има Многу Материјал : Метал.Големина : 20 X13.2 X35 Cm.Карактеристики : HighDefinition, Двострано, R

ПРЕНОСНИ и РАЗНОВРСНА : што го прави патувањето пријателски, Тоа може да се користи дома од мажи, жени, и �

FREELINE, ЖЕЛКА РАМКИ / ЖОЛТОЗЕЛЕНА ОГЛЕДАЛО ЛЕЌА Летање Рибар Акција Риболовецот очила за сонце со полариз�

Компактно Огледало : Ова е Мини Правоаголник Огледало двострано со 2 X зголемување Огледало Виткање Огле

Материјал : метал + среброобложено стакло, големина : дијаметар од 70mm,дебелина : 8mm.Бакар леќа тело, злато �

▲Двојноеднострани шминка апликација 360 Степен Ротација на Зглобот На продолжување на раката и мазна ро

☆USB Полнење на батеријата : Вграденво 2400 m Ah литиум батерија , вклучува полнење кабел, Интегрирани 2400 m Ah л

Производот е направен под висока температура.Дијаметар е од 6,2 cm.Лесен пристап до сите копчиња, контроли

Scroll