Ново
DUOER 1 Пар Рамен Shoelaces Цврста Кожа Чевли Laces Класичен Multicolor Слободно Чевли чипка Отворено Унисекс Shoelace

DUOER 1 Пар Рамен Shoelaces Цврста Кожа Чевли Laces Класичен Multicolor Слободно Чевли чипка Отворено Унисекс

Достапност: Залиха
DEN 350.88

- 100% нов висок квалитет. - Одлична замена за старата shoelaces. - Чевлите се повеќе се излади и поудобно. - Особено добро за младите луѓе(за мода) / стариот & деца (за безбедно). - Овие shoelaces се чисти во дизајн, многу погодни за спортски чевли, спортски чевли, итн.Убав состанок вас!Повеќе квалитетни производи се во нашата store Click да се купи, нашата приказна започнува (^o^)/~Функција : - 100% нов висок квалитет - одлична замена за старата shoelaces.- Чевлите се многу кул и поудобно.- Особено добро за младите луѓе(за мода) / стариот & деца (за безбедно).- Овие shoelaces се чисти во дизајн, многу погодни за спортски чевли, спортски чевли, итн.Спецификации : Име : Рамни shoelaces Функција : Носат-отпорни, не-исчезнува, waterproof Material : Вистински Leather Crowd : adult Length : 60/80/100/120/140/160cm Fit : Секојдневен чевли, патики, Кожни чевли, итн.Ширина : 0.3 CMColor : Повеќе бои да се избере from Package Вклучува : 1 пар shoelaces Информации : 1. Ве молиме овозможи 2-3% грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2. Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Клучни зборов

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Клучни зборов

Еластична.Без вратоврска Алкохол Систем : Претвори било кој пар на чипкаup тенис чевли во лизга на патики

Се водат Бесплатно, Не се Лизга shoelaces дека чипка тесни и да остане нерешен.Боја нема да исчезнат.Посилни �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 【ПРЕВОЗОТ】Стандард за испорака : 1325 �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична,Силикони.Увезени.Збогум Вр�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Elasticized Ткаенина.Увезени.Adios, врски!Пре�

Kevlar,Најлон.Произведено во САД.Овие 100% Kevlar и тешки најлон laces се плетенка заедно, восок обложени, и тогаш п

Scroll