Ново
G-Форма Про X3 Велосипед Лагер Краток

G-Форма Про X3 Велосипед Лагер Краток

Достапност: Залиха
DEN 1617.36

Увезени.Машина За Миење.ПРЕМИУМ ЛЕСНИ за ЗАШТИТА : Тело-одбележан, влијание апсорбирање на Smart Flex влошки понуда форма-фитинг и лесни за заштита, што е флексибилен како ќе се вози и се стврднува на влијание.ОДЛИЧНА BREATHABILITY : Вентилирачки Smart Flex хип влошки овозможуваат струење да се задржи носителите сува и удобно.ВЛАГА WICKING ТКАЕНИНИ : Влага wicking, UPF 50+ компресија ткаенина.КЛУЧНИ ДЕТАЛИ : Изграден во од страна на ногата џеб; МАШИНА ПЕРАТ.Чувајте ги вашите следната генерација rider заштитени на патеката со G-Форма е Про X3 Велосипед Краток Облоги.Овие шорцеви се изградени да ги преземе brunt на влијанијата со Smart Flex заштита, што останува да биде флексибилна, а тие се прошетаат, и се стврднува на влијание за да прахосвам сили од несреќа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Drawstring затворање ????Материјал На Шорцеви : Овие девојки атлетик работи панталони се изработени од Spandex со

Машина За Миење 【Наменета за СитеСезона】Голема претстава во топло или ладно време.Пот и Влага може да �

100% Полиестер.Копче затворање.Машина За Миење.Еден pleat пред дизајн.Копче затворање на корселе со патент л

16" Големина : XL Половината : 8991cm / 35.31" Должина : 98cm / 38 ✔ Денес е Голема Промоција ✔ Купи 1 добие 5% попуст, Ку�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 97% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Еластична

Полиестер,Spandex.Се повлече На затворање 【ДОБАР КВАЛИТЕТ】Женска biker шорцеви висока waisted се направени од 78

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Фудбал шорцеви направени со влагаапсорбирање на ткаенина за дише

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.ДпиОДГОВАРА технологијата ви помага да останете суви, удобно и фо�

Ви благодариме за разбирањето!2 ღ【Пребарување】Спортски Широк Нога Панталони Јога Кратки Панталони Се

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук (Органски).Увезени.Еластична

Drawstring затворање ????Материјал На Шорцеви : Овие девојки атлетик работи панталони се изработени од Spandex со

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Се повлече на, elasticized

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење 【Наменета за СитеСез�

100% Памук.Еластична затворање.Пакетот вклучува : секој пакет доаѓа со 8 парчиња велосипед шорцеви, што им

Машина За Миење 【Наменета за СитеСезона】Голема претстава во топло или ладно време.Пот и Влага може да �

74% Полиестер, 26% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Лесни кошарка шорцеви за разноврсн

100% Други Влакна.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Мазна, лесен, брзза сушење ткаенини за супе�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тело : 88% Полиестер, 12% Elastane; Надеж : 64% Pol

Scroll