Ново
Fellowes Powershred 79Ci Хартија Шредер, 4679001

Fellowes Powershred 79Ci Хартија Шредер, 4679001

Достапност: Залиха
DEN 14475.36

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 4679001. Fellowes Powershred 79 Ci Хартија шредер 4679001 Материјали Канцелариски Материјали.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

★ 58 DB ниво го исклучите стандард, рендан хартија, скршени картички ★ 60 sheets Automatic хартија шредер / Прирачн

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

За разлика од shredders кои се сечат во долги или кратки ленти, ова шредер сече во мали парчиња мерење на само

Изработени од еколошки пластика, панел е едноставен, лесно да се работи, и може да го оштети хартија (А4 х�

6 микронамалување на хартија shredders (А4 големина 75g / m), рендан хартија ефект е 3 X16mm, ситни честички.На шред�

Шредер Тип : Други.Уништувањето Медиум : Хартија.На шредер може да се намали до 6 листови во исто време, и �

Капацитет : 6 листови на крстотнамалување на хартија (А4 големина 75gsm), солза во 5мм х 45mm парчиња.Напојувањ�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

100% Џем Доказ системот автоматски работи преку метеж.P4 ниво на безбедност чува вашите чувствителни инфо�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Лесен и пренослив, лесен за употреба, трајни и чиста.чистење на машината само мека крпа со малку детерге�

Разноврсна уништувањето – а првенствено е наменет за хартија, оваа машина исто така shreds кредитни карти�

★【Трајни солидна машина за сечење】 : 8 парчиња (А4 големина 75 g / m2) сецкани крстнамалување на хартија шре

Shreds 10 листови хартија по помине во 309 (5 / 32 x 2" Безбедност на Ниво на P3) крстнамалување на честички; shreds staples

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

【Трајни солидна машина за сечење】 : 3 парчиња (А4 големина 75 g / m2) сецкани крстнамалување на хартија шред�

Оптимизиран уред за сечење технологија уништува 2931 листови хартија, создавање 517 крстнамалување на чес�

Изработени од еколошки пластика, панел е едноставен, лесно да се работи, и ја уништува хартија (А4, 7 ренда

8 парчиња (А4 големина 75 g / m2) сецкани крстнамалување на хартија шредер; притиснете на хартија во мали чес�

Scroll