Ново
Кембел 0723367 Ниско Јаглероден Челик Директно Линк Машина Синџир на Ролна, Месинг Glo, #3 Трговија, 0.14 Дијаметар, 50' Должина, 270 lb. Капацитет

Кембел 0723367 Ниско Јаглероден Челик Директно Линк Машина Синџир на Ролна, Месинг Glo, 3 Трговија, 0.14 Дијаметар,

Достапност: Залиха
DEN 1746.00

Исправен линк машина синџир погодни за употреба со tailgates, бариера чувари, и фарма на животните врски; синџир доаѓа на ролна за складирање и издавање.Ниско јаглероден челик има добра отпорност на абење и помала содржина на јаглерод од средна и висока-јаглероден челик.Мерки 0.14" во дијаметар и 50 " во должина, а има работно оптоварување граница од 270 lb.Доказ тестирани за заварување, материјал, квалитет и перформанси.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Апликации : Намалувања сврзувачки елементи, бар на акции, и лим.Брзи Промени : Вретено заклучување, го пр

Тежина : 128g; Боја : Сребро на Ѕвонење.Синџир Големина : 2м / 6.6 ft(L); Име на Производ : Серпентина Синџир.Матер

Добар избор за вашиот велосипед.Се користи за да се спречи задните тркала од лизгање напред под притисо

Водечки производител на високо квалитетни алатки.Направен да издржи дури и на најсложените работни мес

Направен од материјал, издржлив и практични.Нејзините оближена со цинк заврши помага на почетокот на ' р

Ширина : 1mm.Гарантира 14k Вистински Злато и "14k" Печат.БЕЗ златен или позлатен исполнет "БЕЗ прашања Праша" 30

Работно Оптоварување Граница : 4700 lbs.Капацитет : 18,800 lbs.Крајот Фитинзи : 8" Медиум J Куки, Т Кука & JКука.Топ Ф

52076 L O Прстен Синџир.ТркаУправувано О Прстен Синџир е затегнувачка цврстина = 8200+ lbs.Сите синџири вклучув

Никел Слободни Синџир.Здрав 1.5 mm Кабел Синџир.Стилски & Одлична за Секојдневна облека.Родиум Заврши за д

Синџир Должина : 2m / 6.56 Ft;Дебелина : 2mm / 0.08".Максимално Оптоварување : 40kg.Направени од 304 нерѓосувачки челик

Типични користи вклучуваат tailgates, бариера чувари, замав сетови, виси светлина тела, и животински синџири

ЧИСТА 925 ФУНТА СРЕБРО .Platinum Позлата над Фунта Сребро за да се Спречи Tarnishing .Противалергиски, Олово и Нике

НАКИТ ЗА ВЕЧЕН МАГИЈА : го Отклучите магија во себе си со ова Алекс и Ани Хари Потер Alohomora Ѓердан, одличен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Сите Стрелец синџири се направени од Високо Квалитетни "Јапонски" Челик!.Ова е (1) јамка на Стрелец Пила Р

Тежина : 472g; Боја : Сребро на Ѕвонење.Синџир Големина : 4.5 м / 14.8 ft(L); Име на Производ : Серпентина Синџир.Мат

Scroll