Ново
DC Мажите Суд Graffik Секојдневен Чевли Скејт

DC Мажите Суд Graffik Секојдневен Чевли Скејт

Достапност: Залиха
DEN 863.76

100% Кожа.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.УДОБНОСТА : На лесни, поместена јазик и јака дополнителна удобност и поддршка на стопалата; Вентилација дупки им помогне на вашите нозе дишат додека се движите во skatepark, или на начин да класа, на работа или за hangout со пријатели.ГОРНИОТ : Судот Graffik горниот дел е изграден со кожа, nubuck, или велур и функција на DC Логото; Одговара на Суд Graffiks назад со DC tees, капи, руно дуксери, маици, панталони, јакни, и повеќе.OUTSOLE : Нашиот Суд Graffik е contructed со cupsole кој обезбедува дополнителни нога и глуждот поддршка кога сте на вашите нозе.СУДОТ GRAFFIK : класичен подуени силуета е секогаш да се развива со тренд бои и нови материјали кои се задржи OGs враќа за повеќе и помладата генерација гладни за најновите и најголема скејт стилови.DC ЧЕВЛИ : Ние сме страстни за скејтбординг и ние потрошите многу време на нашата skateboards, како што го правиме во дизајнот лабораторија, така што ние секогаш може да се понапред од трендови кога станува збор за да се знае што skateboarders треба да се изврши во своите најдобри.DC најпопуларните скејт чевли, судот Graffik нуди перница на cushioned панели за максимална заштита на и надвор од одборот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

светлината чевли.леопард печати лизга на.кристал се лизга на за жени.Велур единствена 【Материјал & Изра

светлината чевли.леопард печати лизга на.кристал се лизга на за жени.Велур единствена...

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Гума пети капа за подолго тр

светлината чевли.леопард печати лизга на.кристал се лизга на за жени.Велур единствена 【Материјал & Изра

Гумен ѓон.Единствена : Гума.Обвивка : Текстил.Надворешниот Материјал : Кожа Синтетички / СТП.Внатрешнио

Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.AC / DC Ограничена Соработка.Средината на врвот се вклопуваат.Е

Scroll