Ново
PerQlife Висока-Брзина, Скок Јаже - 2-Pack Метежот-Слободен Тренинг Скокнеш Jumprope Сет со Топката Лежишта, Мемориска Пена, Рачки,Лесни, торбичката - Скокање Вежба Јаже за Бокс

PerQlife Висока-Брзина, Скок Јаже - 2-Pack Метежот-Слободен Тренинг Скокнеш Jumprope Сет со Топката Лежишта,

Достапност: Залиха
DEN 215.76

✅ ДОБИЕ ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ТРЕНИНГОТ СКОКААТ ЈАЖЕ ПОСТАВЕНО : Ние ви нудиме 1 црвена и 1 сина прилагодливи скокни јаже, заедно со корисна drawstring носи торба, за поедноставено чување и тренспорт на вашиот скок јажиња за фитнес. ✅ УДОБНО МЕМОРИСКА ПЕНА, се СПРАВУВА со : Ова се 9 foot кабел возрасни скокаат јаже поставено има удобно 16cm се справува опфатени во дише, влага-wicking мемориска пена, за nonslip контрола и засилена контрола во употреба. ✅ ПРИЛАГОДЛИВА ДОЛЖИНА ЗА МАЖИ, ЖЕНИ, ДЕЦА : Прилагодите на должината на оваа плетенка челик жица фитнес скокаат јаже да ја вашата висина, да добиете најмногу од вашиот тренингот распоред, боречки вештини или бокс тренинг. ✅ НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА СИТЕ ФИТНЕС ЕНТУЗИЈАСТИ : Здрав и модерен, овој скок јаже тренингот поставете го прави голем дар за возрасни и деца.Понуди на секој дом или салата кардио вежба љубовник, велосипедист, ММА или бокс спортист. ✅МЕТЕЖОТ-БЕСПЛАТНО, ВИСОКА-БРЗИНА на РОТАЦИЈА, LIGHTWEIGHT160g (тежина на една рачка е околу 80g).p>Остане се Вклопуваат Дома, Во Салата Или Во Природа!Треба издржливи, прилагодлив јаже скокнеш за вежбање во теретана или во приватноста на вашиот дом?Воведување на Најдобрите Скокаат Јаже На Жените И Мажите од страна на Per Qlife!Да се избегне лош квалитет скокање јаже производи кои лесно да се скрши, тренингот скок јажиња за дома со лизгава, непријатно се справува и тежина на јажето поставува доставени во отворете кутии.Per Qlife има издадено премиум сет на скок јажиња за вежби, за high-speed скокнеш тренингот насекаде.Зошто Да Го Одберете Нашата Битка Јажиња За Вежби?Тука Се И На Врвот 3 Причини!✅ ПРИЛАГОДЛИВИ СКОКАЧ ДОЛЖИНА на КАБЕЛ : со Доволно долго скок јаже групи, кои се несоодветни за деца и кратки пондерирана јаже групи кои го прават обука тешко за мажи.Ова 9-нога салата јаже е должина-прилагодливи, за да се исполнат вежба потребите на сите корисници.✅ МЕТЕЖОТ-БЕСПЛАТНО, ВИСОКА-БРЗИНА на РОТАЦИЈА : Нема потреба да губите пари на крстот јаже скок јажиња кои се испреплетени секои неколку секунди.На Per Qlife лесни тренингот јажиња со силна топката лежишта и лесен-зафат се справува со спречување на извртување и да се подобри брзина на обука. ✅ ПОГОДНО НОСИ ТОРБА : Оваа 2-парче скокаат јаже поставено лесно може да се чуваат и се носат во своите трајни носат торбичка.Однесете ја до теретана, вашиот ММА тренинг или вашата природа авантури.Треба Повеќе Причини? ✔ една година неограничен број на клиент уверување ✔ Идеален Подарок За Парови – се Изненади Вашите Родители, Пријатели, Деца Она што Ќе Добиете за : 1 * Црвен Прилагодливи Тренингот Јаже 9 метри (160g)1 * Сина Прилагодливи Тренингот Јаже 9 метри (160g)1 * Сметководствена Bag Why Чекаме?Кликнете на "Додади во Кошничка" СЕГА & Зголеми Ефикасноста На Вашиот Тренингот!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Оваа вежба јаже скокнеш може да влијае на вашата кардио издржливост, издржливост и брзина, со истовреме�

1.Пакет Содржина : 1 x 3 M Прескокнете ,Брзина на Броење на Сосема нов и 2 Карактеристики : Јаже скокнеш може �

★ ПОНДЕРИРАНА РАЧКИ На ергономски рачки се добро дизајнирани за вашата безбедност и удобност.Должинат

Пумпа до Вашиот Скок – Ниво до вашата кардио тренинг со вашиот скок јажиња од RXClub!Вашата 2кабел поставет

Издржлив дизајн : Со ултрависока брзина на топката лежишта за мазна, лесна и дури и ротација.Може да издр

Издржливи & Прилагодливи Јаже : Ова скокни јаже е направен од челик на жици кои се обложени со силна ПВЦ м

TPU ЈАЖЕ ОСНОВНИ : јажето core усвојува германски TPU технологија за да се продолжи животот на јаже.Тоа не е л�

★Најдобри Порибување stuffers за Возрасни и Деца★ 2 пакет на скок јажиња во 1 подарок торба дека може да се к

Без Ликвидација на : фитнес скокаат јаже прифаќа топката имајќи систем за да се избегне ликвидација, изв

★ ★Спорт Фитнес Нашиот Скок јажиња се совршени за Фитнес Вежби, Скокнеш, Бокс, брзина на обука, додека ф

Висок Квалитет на Јаже Скокнеш : Ова Јаже Скокнеш е направен од челик на жици кои се опфатени со силна ПВ�

БРЗИНА СКОКААТ ЈАЖЕ : ФИЛА Додатоци Класичен брзина јаже е 9ft флексибилни, метежотслободен кабелот кој е

◆Нашите скокаат јаже за фитнес се опремени со ергономски дизајниран против пролизгување рачки за да се

Одликувајќи се со висок квалитет премиум топката лого, тоа обезбедува непречено и напор спин што го пра�

✔️【Следење на Вашиот Скок Податоци】– Овој дигитален скокни јаже со магнетни контрола контра ја подо�

Одликувајќи се со висок квалитет премиум топката лого, тоа обезбедува непречено и напор спин што го пра�

★ Непречено и брзо : топката имајќи систем се избегнува свиткување, ликвидација или виткање, како и друг

Ropeless Скокаат Јаже : Брзина скокаат јаже може да ротира 360 степени, брзо ротација и метежот слободни, не се

Оваа вежба јаже скокнеш може да влијае на вашата кардио издржливост, издржливост и брзина, со истовреме�

Scroll