Ново
Црна Кутија RMB022, Rackmount Прстен Заградата - 2U, Пакување од 15 компјутери

Црна Кутија RMB022, Rackmount Прстен Заградата - 2U, Пакување од 15 компјутери

Достапност: Залиха
DEN 3986.40

Цена за Пакет од 15 компјутери.Црна Кутија, RMB022, Rackmount Прстен Заградата - 2 U, 3.5"H x 2.5"W x 3"Г Карактеристики : Држачи на било кој стандарден кабинет или rack.Здрав челична конструкција.Одговара на повеќето конфигурации и месеци на било минлив исхемичен напад/EIA стандардот железница.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Product_Type Монтажа На Арм.Vesa_Mount_Standard 100 x 100 Number_Of_Displays_Supported 2 Country_Of_Origin Кина.Боја Сребро.Ослободите повеќе р

Двоен монитор 3дел 2пати заеднички зрак должина : 35.15"; Два екрани во секој ред може да биде поставен дирек

Се вклопува 13" 27" Екрани Двоен монитор планината фитинг два екрани 13" 27" во големина и до 22 lbs во тежина се�

Издржливи се следи рака зема флексибилност и удобност на макс; лесно екранот прилагодување нуди 25 инчи (

Надградби Битка Станица : двоен монитор стојат носи чувство на ритуалот на eспорт, и тоа доаѓа со удар ко�

1️⃣【ПРЕМИУМ АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈАЛ】Оваа единствена следи застане е направен од висококвалитет метал на

Целосна Движење Корекција Прилагодливи Следи Стојат оружје нуди +90° до 45° tilts, 180° зглобот, и 360° на ротац

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Потешки Следи Застане за да Има два 15"35" Екрани : Со Зајакната Тешкидолжност база и големи гасовити проле

【Целосна Артикулационите】мониторот оружје можат да бидат прилагодливи во различни агол вклучувајќи �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Дизајниран за следниве Apple прикажува : 24инчен i Mac (алуминиум и стакло) / 27инчен i Mac, и пред 2013 / 24инчен LED К

Scroll