Ново
Алуминиум Поп Заковки 3/16#6LF Големи Страната на Слепи Заковки 6-4LF, 3/16 x 1/4 Зафат (0.188-0.250) КОЛИЧИНА 250

Алуминиум Поп Заковки 3/166LF Големи Страната на Слепи Заковки 6-4LF, 3/16 x 1/4 Зафат (0.188-0.250) КОЛИЧИНА

Достапност: Залиха
DEN 359.76

Отворен Крај Големи Страната Купола Главата Поп Заковки.Лесен, Здрав & Трајни Алуминиум. #6 (3/16 инчи) Дијаметар, Прекумерно 5/8 (0.625 инчи) Прирабница Дијаметар.Вежба (Дупка) Големина : #11 Малку, 3/16" Дупка (0.192 - 0.196).Одлична Отпорност & ' Рѓа Отпор.Голем страната заковки се користи кога нема пристап за слепи страна на две материјали.Поголем миење дистрибуира притисок врз поголема површина.Се користи за да се приклучат два материјали заедно брзо.По mandrel паузи исклучување domed главата е лево изложени.Најчесто се користат за да се спречи оштетување на меките материјали и одврати pull-through.Сите алуминиумски дизајн - силна, лесни и издржливи алуминиум.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

3 / 16"Кол.Куполата Главата 1 / 8" 1 / 4" Контрола Спектар Сите Алуминиумски Панел Слепи Заковки.Панел Слепи За�

Производителот гаранција може да не се применува.Дизајниран со целосно затворени тело, овој занитвам е

Пакетот Вклучува : 100 x Метални Навртки Забелешка : осветленост и различни монитори може да предизвика бо

Поправка многу производи за домаќинството.Средна јачина алуминиум може да се користи со алуминиум и ка�

За слепи прицврстување каде што нема пристап до спротивната страна на работата.Едноставни за инсталаци

12Паралелноканал бешеот.Претплата без операција.Стандард магнетни планината.Произведено во САД.НИКОГА

Пакетот Вклучува : 100 * Занитвам Материјал : Бакар.Димензија : прибл 5 x 4 mm Состојба : Brand New Тежина : околу 13 g

Дијаметар : 1 / 8inch,Контрола Опсег : 3 / 161 / 4 инчи.Материјал : Алуминиум Занитвам И Челик Mandrel.Се Препорачува �

✅【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : 】Овие навртки се изработени од квалитетни алуминиумски материјал и со црна г

Заковки се направени од алуминиум со добра отпорност на корозија како и подолг животен век.Занитвам е ц�

Уникатен bulbing систем за супериорен слепи страна сила.Позитивни механички pin задржување обезбедува стру�

Куполата Главата.Слепи Заковки – Не ' Рѓосувачки Челик.Произведен да SAE J12 OO спецификации.Тело : 188 Нерѓос

За слепи прицврстување каде што нема пристап до спротивната страна на работата.Едноставни за инсталаци

A Слепи заковки може да се користат за различни намени во домот и работното место.б.Овие сврзувачки елем�

Земја На Потекло : Сад.Пакет должина : 3.3".Пакет Ширина : 3.5".Пакет Висина : 2.3".Опис на производот Слепи зако�

????ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : ќе добиете 150pcs алуминиум слепи заковки поп заковки асортиман црн комплет во кеса, 1

Отворен Крај Купола Главата Countersunk Поп Заковки 120 Степен Countersink.Лесен, Здрав & Трајни Алуминиум...

Поли Заковки се едно парче најлон слепи заковки, која нуди брзо, економски, постојан, рака инсталиран faste

Куполата шефот на заковки главно се користи во апликации каде не постои пристап до задните (blind side) на ви�

Производителот гаранција може да не се применува.Сите не ' рѓосувачки челик занитвам за употреба во нер�

Челик Поддршка Подлошки за Поп Заковки.Големина : 3 " x 3 ".Светла цинк позлатен BZP.За други димензии ве моли

Scroll