Ново
Преносни Мини Рачни Фан Лични Биро Шетач Табела Вентилатор За Ладење Електричен Вентилатор

Преносни Мини Рачни Фан Лични Биро Шетач Табела Вентилатор За Ладење Електричен Вентилатор

Достапност: Залиха
DEN 225.36

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увоз. ❆【USB Полнење Батерија Фанови】Ефикасна моќ и конверзија Circuitry може да се минимизира загубата за да се заштеди енергија и заштита на животната средина. ❆【Широка примена Преносни Фанови】 Големина : 80 X 145 X28 mm. ❆【ПРЕНОСНИ се СПРАВИ Лето Фанови】 : 3-брзина на ветрот прилагодливи.Прилагодете соодветни фан брзината со притискање на копчето постојано. ❆【ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ & ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА 】 : Ниска Потрошувачка на Енергија исто како на потрошувачката на енергија на сијалица.Не ножеви изложени нема можност да се повредат луѓето и целосно безбеден за користење од страна на деца или домашни миленици. ❆【ОДГОВАРА】 : клима уред преносни прозорец фан единица ac ладилници порталот ventilador windows кулер мини мала соба гаража aire acondicionado portatil мочуриште црна и декер evaporative лични airconditoner климатизери 2 rv термостати за дома затворен климатизација ѕид монтирани став habitaciones патио фанови отворено кампување спалната соба ладење спиење моќ ductless издувните dehumidifiers подруми со потрошувачка црево 8000. Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ""VIVIYY"" ПРОДАВНИЦА ❆ Служба : Ние обезбедуваме брза размена на услуги за вашата купување, пратете ни е-маил ако не сте задоволни со производот.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа со соодветно решение. ❄ Производи Карактеристики : ❄ Созд лична ладење зона ❄Силен ветар но Тивко работење ❄ Изберете од 3 брзини и прилагодување на струење ❄Преносни и издржливи Лето фанови ви даде до 4-6 часа ладење време ❄ Ниска потрошувачка на енергија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Cnc алуминиумска рамка.Независна RGB LED Осветлување : Секоја од 12 RGB Led диоди.Течност Динамичен Имајќи.Брзин

Димензија на надворешната рамка е 120mm(L) x 120mm(W) x 25мм(H) / големината на фан во инчен е 4.72 во(L) x 4.72 во(W) x 1in(H);

Синхронизираат вашиот гејмерски место : Контрола фан осветлување со изберете 5 V addressable RGB матични плочи;

Набавувач : ebmpapst Дел No : R2 E225BD9209 Ro HS : Да Фан Ротација : стрелките на часовникот за Лежишта : Топката Семејс

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Бренд : Делта;Модел : THB1724 BG;Тип : Axial Ладење Фанови;.Примена : за ABB ACS880 R9

Набавувач : ETRI / Розенберг / Ecofit Дел No : 154 DE0281030 Ro HS : Нема HTS : 8414596090 ECCN : EAR99 : 10 Категорија : AC Фан Димензија

Точка Име : Компјутерски Случај Вентилаторот За Ладење.Материјал : ABS.LED светло, двојна решетка, изгледа м

✔️Голема Брзина Dual топката лежишта 4010 Компресор Фан ✔️Висок квалитет Двојна топката лежишта, постаб

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

ebm PAPST 230 V.R4 E355AK0512 0.8 / 1.14 А IP44 Фан.Бренд : PAPST Модел : R4 E355AK0512 Напон : 230 V W : 28 / 20 WLine : 4 Wire Забелешка : бродот од к

Brushless вентилаторот за ладење 24vdc 0.06 На 40mm x 40mm x10mm Брзина 6800 ВРТЕЖИ во минута на Фановите за компјутер случ

Сите метални вентилаторот за ладење.Вентилаторот за ладење со брзината на звукот и брзината на дупчење.

【Димензија】 92 92 x x 25 mm / 3.59 x 3.59 x 1.48 инчен(L*W*H); 【Параметри】 Номинална Напон : DC 60 V; Номинална Струја : 0.25 A;

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Бренд:ebmpapst;Тип : W4 D500GM0310;.Тип : Axial фан;Сечилото дијаметар : 500mm;Мотор

1 Парче фан и монтажа завртки Брзина : 4500 RPM; проток на Воздух : 28.4 CFM; Бучава : 33d BA.Connecter : XH2.542 Pin; Должина на К

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Боја : Пакет A LED светло, двојна решетка, изгледа кул.Хидраулични лежишта, работат тивко и издржливи.Тоа д

1.4 pin+3pin ултра тивок LED случај фан 2.Со 15 LED светла 3.Лесен за употреба, поврзете се со напојување или матичн

✔️Голема Брзина Dual топката лежишта 4020 Компресор Фан ✔️Висок квалитет Двојна топката лежишта, постаб

Високи перформанси ладење вентилатор, 140x140x25 мм, 12 V, 4pin PWM, макс 1500 RPM, макс 25.8 d B(A), 150,000 h MTTF.Познатиот НУP14r hi

Целосно Големина : 276mm(L) x 120mm(W) x 30мм(H) / 10.86 во(L) x 4.72 во(W) х 1.18 во(H); Пакување : 3x90mm графичка картичка фан со 1*

Перформанси ладење со нискибучава профил; Twister Имајќи технологија за подолг живот и ниско ниво на бучав

Scroll