Ново
Американската Брза Храна Круг Случај За Контактна Леќа Комплет Складирање Кутија со Огледало Печатени

Американската Брза Храна Круг Случај За Контактна Леќа Комплет Складирање Кутија со Огледало Печатени

Достапност: Залиха
DEN 311.76

Големина : случај за контакт леќи е 3.1 инчен/8cm во тркалезна форма.Преносни,совршен и паметни големина е лесно да се одржи во џеб,торба и дома,одлична за патување и држете го во вашата рака.Материјал : круг контактна леќа случај е направена од пластични материјали.Контактна Леќа Комплет Сите Во Едно : случајот вклучуваат 1, раствор шише,1 контактирајте со помош на пинцета,1 носи стап,1 вграден во огледало,1 контактна леќа случај.Објективот кутија вклучуваат огледало внатре,кој е удобен за носење на контактни леќи.Сплит леќа бин може да се направи разлика меѓу левата и десната.Таму е исто така посебна кутија за контактни леќи течност, кој е удобен и чиста.Дизајн : површината на симпатична контактна леќа случај е дизајн со моделот печатени на своите,тоа е единствен DIY практичен подарок за девојки и жени кои треба да се носат контактни леќи.Лесно да се носат : мала контактна леќа случај е многу преносни во торба, џеб и автомобил, и ќе не заземаат премногу простор на сите.Тоа е лесно да се носат надвор и да го користите.Преносни патување контактна леќа случај посебно со моделот испечатени на површината на својата.Складирање комплет со почиста за миење носителот пинцети,смена алатка раствор шише во една кутија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ова bluetooth слушалки случај е изработен од КОМПЈУТЕР хард школка и материјални, неyellowing, прашинадоказ, отп�

【Компатибилни Модели】Оваа заштитна силиконска маска е само компатибилни со Airtag(2021), ве молиме потврде�

Компатибилен за Garmin Venu Sq само.Ве молиме имајте во предвид САМО Случај, не smartwatch вклучени.Полно тело за За

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Компатибилен со i Pad Mini 4 Tripleслој за одбрана : внатрешна обвивка, надворешниот капак и екран осетлив на до�

Компатибилен со i Pad mini 1 2 3 Генерација таблета, i Pad Mini (Модел A1432, A1454, A1455), i Pad Mini 2 со Retina Екран (Модел A1489 Слу�

[Одлична За] Полицијата, Тактички, ЛЕ, EMS, Пожарникари, SAR, Пребарување & Спасување, СкиПатрола, Планина Спа

Направени се од висококвалитетна Пластика.Оваа материјали се заштити без големо.Висок квалитет Carabiner в�

[НАЈАВА] : САМО за 2020 НОВИ Xbox Серија X и Xbox Серија S конзола, не се компатибилни со друга верзија на Xbox конзо

За Fire HD 10 2017 2015 10 инчен Притисне Цвеќиња Пеперутка Шема Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај Магнетни Тока &

Висококвалитетни Материјали Liad Fng KA заштитна маска е професионално дизајнирана за Airtags.Тоа се прави на �

????【Компатибилност】универзалната таблета екран димензии : 9.610.5 инчен случај одговара за сите видови на

★ Дизајниран за Новиот i Pad Про 11 Исклучиво наменета за Најновиот i Pad Про 11 2018 Објавени ★ Apple Молив Магне�

Црна најлон тежок случај, нудејќи врвна заштита кога вашиот satnav не е во употреба.Отпорен на вода кожата �

Combability : Овој случај е компатибилен со Samvix Мини Smart Bass Кошер MP3 Плеер.Заштитни Случај : Заштита на вашиот Sam

Специјално дизајнирани за Air Tags Bluetooth Tracker, случај е компатибилен со Air Tag, посебно дизајниран за милениче

Магнетни метал двојна заштита школка.Да се стави на повеќе извонредна.Мали преносни виси во место го пр�

✔️ СООДВЕТЕН, ЈАСЕН СЛУЧАЈ ▶ Јасни случаи не треба да се чувствуваат евтини.Нашата случаи се направени

Интегриран екран заштитник.Премиум капка заштита.Воскресна рабовите на екранот и леќа за одбрана.Дава �

РОМАН ДИЗАЈН : FENLI заштитни случај исклучиво наменета за Нов Airtags 2021 (Забелешка : НЕ се вклучени Air Tag).Разл�

✅【Висок квалитет со Силиконска Материјал】 : На Хривнија за apple airtags е направен од силикон.Водоотпорен, �

Ова Bluetooth слушалки случај е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, школка е јасно и не го жолта, прашинадоказ,

ПРЕЦИЗНИ ДИМЕНЗИЈА : Ова копче прстен заштитни случај е дизајниран за Air Tag 2021 Пуштен на слобода, совршен�

Topyoth Силикони Случај е дизајниран за Air Tags Bluetooth следење...

Совршен Квалитет Материјал : Ова силикони случај е професионално дизајнирана за Airtags, и тоа е направено �

Scroll