Ново
OTTERBOX DEFENDER СЕРИЈА Случај за iPad Mini 4 (САМО) - Мало Пакување - ЦРНА

OTTERBOX DEFENDER СЕРИЈА Случај за iPad Mini 4 (САМО) - Мало Пакување - ЦРНА

Достапност: Залиха
DEN 1511.04

Компатибилен со i Pad Mini 4. Triple-слој за одбрана : внатрешна обвивка, надворешниот капак и екран осетлив на допир заштитник.Екран заштита : вграден да се задржи вашиот брилијантен екранот беспрекорна.Порт опфаќа : стоп за нечистотија, прав и lint од добивање во приклучоци и пристаништа.Вклучува Otter Box ограничен доживотна гаранција (види веб-сајт за детали).На Otter Box Defender Серија Случај за Apple IPad Mini 4 Дава Тешки Заштита Од Капки, Прашина и да ги Оштети плочките Без одземање Од Употребливост на Вашиот Телефон е Карактеристики.Бранителот Серија Случај Нуди Тројно-Слој за Заштита и Е Изграден Од Висок Влијание Поликарбонат Школка, Трајни Силикони Slipcover и Вграден Екран Заштитник, што Го Прави Еден од Најтешките Случаи на Пазарот.Зошто инаку мислиш дека Ние Тоа се Нарекува Бранителот Серија?Бранител Серија за i Pad mini 4 комбинира три ултра-тешки слоеви, вклучувајќи вграден екран на допир заштитник, да се заштитат вашиот уред против капки, нечистотија, инциденти и испакнатините на дневни таблета употреба.Плус, вклучени shield стојат прави гледа вашиот филмови, користење на апликациите или добивање фатени на дело пораки полесно од било кога.Бранител Серија е дизајнирана да ги преземе казнување, така што вашиот i Pad mini 4 не треба да се.Бранител Серија е вашиот таблет е првата линија на одбрана против паѓа, паѓа, влијанија и суровиот свет надвор.Вграден екран заштитник заштита на вашиот екран осетлив на допир од гребнатини и scuffs на дневни таблета употреба.Порт приклучоци за заклучување од прашина, нечистотија и валкано, па вашиот уред останува чиста и остатоци слободни.Висок влијание поликарбонат школка, синтетички каучук надворешноста slipcover и вграден екран заштитник комбинираат за да го заштитите вашиот уред од штетни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✅【Висок квалитет со Силиконска Материјал】 : На Хривнија за apple airtags е направен од силикон.Водоотпорен, �

Магнетни метал двојна заштита школка.Да се стави на повеќе извонредна.Мали преносни виси во место го пр�

Направени се од висококвалитетна Пластика.Оваа материјали се заштити без големо.Висок квалитет Carabiner в�

Наменети исклучиво за Samsung Galaxy Tab Со T387(2018) НЕ се компатибилни со сите други модели.Ве молиме проверете

Совршен Квалитет Материјал : Ова силикони случај е професионално дизајнирана за Airtags, и тоа е направено �

На патент крпа, го лизгачот и складирање торба се во иста боја, дизајн, кој е во домот.Погоден за headphone скл

Topyoth Силикони Случај е дизајниран за Air Tags Bluetooth следење...

Дизајниран за Змеј Допир Notepad 102, Pritom L10 Таблет / Pritom Tronpad L10, YESTEL Таблета 10.1 / YESTEL T5 Таблета, Blackview Табот 8 10.1,

【Модел компатибилен со Airtag Keychain】 : Воздух ознака носителите само компатибилни со Airtags 2021, да биде Air Tag Key

Случај Покрие Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.HUZIGE трговец ќе ја исполни својата цел, да обезбеди услу�

Компатибилен за Garmin Venu Sq само.Ве молиме имајте во предвид САМО Случај, не smartwatch вклучени.Полно тело за За

✔️ СООДВЕТЕН, ЈАСЕН СЛУЧАЈ ▶ Јасни случаи не треба да се чувствуваат евтини.Нашата случаи се направени

Внимание ве Молам : Овој Случај е Компатибилен за i Pad Воздухот 4 10.9" 2020 Само.Ве молиме проверете назад дно�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

[Одлична За] Полицијата, Тактички, ЛЕ, EMS, Пожарникари, SAR, Пребарување & Спасување, СкиПатрола, Планина Спа

Универзална Големина, се вклопува уреди до 8 инчен дијагонала со екстра простор за кредитна картичка, до

Combability : Овој случај е компатибилен со Samvix Мини Smart Bass Кошер MP3 Плеер.Заштитни Случај : Заштита на вашиот Sam

Интегриран екран заштитник.Премиум капка заштита.Воскресна рабовите на екранот и леќа за одбрана.Дава �

✅【100% Совршен Натпревар】 : Оваа нова заштитна случај е специјално дизајнирани за Apple Airtags 2021 со потдоказ

Ќе Добиете : 3 пара не се лизга силикони earhooks и 3 пара замена earplugs (S / M / L) со чување на кутии.Погодни да се Н�

Scroll