Ново
CA0454 Класична Гитара Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Garmin Пристап S40, Forerunner 245/245/645/645, Venu Vivoactive Vivomove Големина (20mm)

CA0454 Класична Гитара Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Garmin Пристап S40, Forerunner 245/245/645/645,

Достапност: Залиха
DEN 1151.76

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Пристап S40, Forerunner 245/245 Музика, Forerunner 645/645 Музика, Venu, Venu Sq/Sq Music Edition, Vivoactive 3/3 Музика, Vivomove, Vivomove 3/HR/Luxe/Стил Големина (20mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0454 Класична Гитара Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака За Garmin Пристап S40, Forerunner 245/245/645/645, Venu Vivoactive Vivomove Големина (20mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Компатибилен модел】Совршен компатибилен со IWatch SE ,series7,series6,серија 5,серија 4,серија 3, серија 2,серија 1,

Кожени бенд Компатибилен со Apple Види 40mm 41mm 38mm Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 / SE мажи или жени.Дизајн : да се Трансфо

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Една Нула на Арсенал : Тоа е една нула на Арсенал – тоа е начинот на кој ние се допаѓа тоа!Приказ на вашат�

Компатибилни модели : .Компатибилен со Apple Види Серија 6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2, Серија 1 и сит

Замена види бенд компатибилен со Fitbit Обратно & Fitbit Смисла.Достапни се Вклопува зглоб големина од 5.3" 7.6".Н

Екстра види линкови compatiable за 20mm широк Yeejok нерѓосувачки челик enamled метал smart watch бендови.Важно : се Потврд�

Ексклузивно Удобно Изработени од мек, маскирна силикони и нерѓосувачки челик злато види тока, удобно, т

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 1 : Оваа Замена се Види од Нерѓосувачки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Случај Материјал : Бамбус.Бендот Материјал : Вистинска Кожа.Случај Дијаметар : Прибл 4.4 cm.Случај Дебелина

Премиум Материјал : ремени се направени од издржлив и меки силиконски, флексибилен, лесен и удобен за но�

Компатибилни Модели : Компатибилен со сите Apple Види модели вклучувајќи Apple Види SE / Серија 6 / Серија 5 / Сер

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

100% италијански кожа : штрек рака е направен од вистински премиум cowhide кожа боја ќе стане полесна кога ја �

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Еј момци, замислете дека постојат моменти во вашиот живот кој не ви се допаѓа или се неповолно да се носа

❤Компатибилен со Apple Види Серија 3 / 2 / 1 (38mm); [i WATCH НЕ се ВКЛУЧЕНИ].Погоден за 5.17.8 инчен / [130mm200mm] зглобовите.

[Компатибилни Модели] : FFENFEI Замена Бендови Компатибилни Додатоци за Fitbit Luxe Smart watch [Премиум Материјалот] :

Замена види бенд компатибилен со Fitbit Обратно & Fitbit Смисла.Достапни се Вклопува зглоб големина од 5.3" 7.6".Н

【Патенти во Тек】【Компатибилни Модели】На плетенка види бендови се компатибилни за Apple Види 38mm 40mm 41mm 42mm

Модерен Дизајн : дизајнот изберете тесен тенок бендот ја прави нашата зглобовите се погледне потенок и �

НеЖивотинско, Одржлив, ЕкоПријателски, водоотпорен, хипоалерген, поли опфатени се види бенд.КОМПАТИБИЛ�

Екстра види линкови compatiable за 22mm широк Yeejok нерѓосувачки челик enamled метал smart watch бендови.Важно : се Потврд�

НЕМА ОСТРИ РАБОВИ,НЕ БЕСПОМОШНА ИЛИ лошо напишан;трајни ткаени најлон бендови се меки,дише,флексибилни

Компатибилен со apple види бенд Серија 7 45mm, Спорт и Издание тип.Врвка за околу Големина : се Вклопува 6.30 9.05

Кожени бенд Компатибилен со Apple Види 40mm 41mm 38mm Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 / SE мажи или жени.Дизајн : да се Трансфо

Ќе добиете 1 Висок Квалитет Врежана Tooled Вистинска Кожа Види Бенд Рака (2x Иглички 1x Тока и 1x Алатка да се в�

[Висок Степен на Меки Силиконски Материјал : Iwatch бендот го Спречува кожата од иритација, дише,Пототпорни

Scroll