Ново
HUAFIY Компатибилен за apple Види Бенд 42mm 44mm мажи,Врвот Жито Кожа Бенд Замена Рака iWatch Серија 5/ 4 3 2 1,Спорт, Издание. Нови Ретро Кожа

HUAFIY Компатибилен за apple Види Бенд 42mm 44mm мажи,Врвот Жито Кожа Бенд Замена Рака iWatch Серија 5/ 4 3

Достапност: Залиха
DEN 143.52

100% италијански кожа : штрек рака е направен од вистински премиум cowhide кожа боја ќе стане полесна кога ја види бенд е свиткана или извртени.Тоа е овие карактеристики на масло, восок кожа тоа го даде чувство на гроздобер и vicissitudes.Бојата разликата мало, промена на бојата, и темни знаци се нормални антички ефекти и се главните причини за неговата популарност, Некои производи може да биде малку и беспомошна да се користи за прв пат, и ќе станат се повеќе и повеќе меки по неколку употреби.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : види бенд усвојува модерен кожа стил, исклучителна изработка со црна Елоксирани нерѓосувачки челик види тока и лесна класичен крои направи вашиот Apple види изгледа домот и почитувани.Одговара ГОЛЕМИНА : Дизајнирани за Apple Види Серија 1, Серија 2, Серија 3(42mm), Серија 4(44mm),Спорт 42mm (44mm) i Watch врвка за зглоб големина 5.5 – 7.5 инчи, 7 прецизни сечат дупки за 42mm (44mm) види бенд може да се прилагоди според вашата.Лесен за ИНСТАЛАЦИЈА : адаптер е обработуваат преку посебни занает.лесно да го инсталирате или отстраните,и тоа е многу здрав,не се распадне Нашите микро-пролет натоварени адаптери карактеристики трајност и сигурност, тоа е удобен да го инсталирате.Вие само треба да го лизгачот на пролет натоварени на гкл во вашиот види слот.Сите инсталацијата трае само неколку секунди.Гаранција и Услуги : Вклучува 18 месеци гаранција за враќање на парите или замена, бидејќи од квалитетот на прашања поврзани,и доживотно бесплатна услуга.Пакет содржи : 1 x Компатибилен со i Watch Бенд (Одговара за 42mm и 44mm) 1 x практични TPU отпорно на гребење флексибилни случај.Кафе + браун.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Се вклопува во сите Apple Види модели вклучувајќи Apple Види бенд 38mm 40mm 42mm 44mm Серија 5, Серија 4, Серија 3, Сериј�

НеЖивотинско, Одржлив, ЕкоПријателски, водоотпорен, хипоалерген, поли опфатени се види бенд.КОМПАТИБИЛ�

【Компатибилен модел】Совршен компатибилен со IWatch SE ,series7,series6,серија 5,серија 4,серија 3, серија 2,серија 1,

Една Нула на Арсенал : Тоа е една нула на Арсенал – тоа е начинот на кој ние се допаѓа тоа!Приказ на вашат�

Модерен Дизајн : дизајнот изберете тесен тенок бендот ја прави нашата зглобовите се погледне потенок и �

Компатибилен со 38mm Apple Види Серија 1, Серија 2, Серија 3, Серија 4, и Серија 5 Флексибилни еластомер бенд за 38

Модерен Дизајн : дизајнот изберете тесен тенок бендот ја прави нашата зглобовите се погледне потенок и �

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Vivoactive 4 Големина (22mm).Екопријателски меки силиконски core + надворешн�

[Компатибилни Модели] 26mm Лесно се вклопуваат силикони види бендови компатибилен со Fenix 6 X, Fenix 6 X Про, Fenix 3,

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.OMECKY види бенд додатоци за Apple Види Сер�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Богатата Обичај 24 K Злато Позлатен Apple Види СЕРИЈА 4 Нерѓосувачки Челик.Electroplated со Вистински 24 K Злато од с

❤Компатибилен со Apple Види Серија 3 / 2 / 1 (38mm); [i WATCH НЕ се ВКЛУЧЕНИ].Погоден за 5.17.8 инчен / [130mm200mm] зглобовите.

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Huami Amazfit Bip / Bip Лајт.МЕК МАТЕРИЈАЛ : TPU со силиконска лента е флексибилни

Scroll