Ново
за Samsung Galaxy Note 8 Случај Маска,Shinetop Мода Позлата Smart Јасен Приказ на Прозорецот Огледало Случај КОМПЈУТЕР, Флип Телефон Покрие Тенок Одговара 360 Степен со Полно Тело, Ш

за Samsung Galaxy Note 8 Случај Маска,Shinetop Мода Позлата Smart Јасен Приказ на Прозорецот Огледало Случај

Достапност: Залиха
DEN 359.76

Совршено се Вклопуваат : Специјално компатибилен со Samsung Galaxy Note 8 2017. Висок Квалитет На : Electroplate Позлата огледало случај направени од PC и СТП кожа,предниот и задниот поклопец е КОМПЈУТЕР, поврзување дел е премиум СТП кожа.Јасна цел : Кога телефонот екран осветлена, можете да видите информации преку маска, без да го отворите вашиот случај.Моден Дизајн : детално ја модата огледало дизајн,го прави вашиот телефон да изгледа посебно и згодна.Специјално дизајниран за луѓето кои ги сака квалитет и вредност!. 360 Степен со Полно Тело за Заштита : Двете предната и задната страни со 360 степени со полно тело, заштитна телефон случај,ефикасно го заштитува вашиот телефон од прашина, нечистотија, се судрат и гребнатини.Shinetop Огледало Случај Серија - Луксузни Electroplate Позлата Smart Јасен Приказ на Прозорецот прекривачот За Galaxy Note 8.Производи Карактеристики : Моден Дизајн детално ја модата огледало дизајн,го прави вашиот телефон да изгледа посебно и згодна.Можете да го користите да се шминка насекаде.Висок Квалитет, Направени од Премиум Синтетички Кожа и Позлата КОМПЈУТЕР за долгорочна издржливост.Паметни се Разбудам/Спиење Функција(ве Молиме да ги скенира QR код за да ја преземете стан.) Едноставно отворете го случај и вашиот уред ќе се разбудите,во близина на случај, тогаш вашиот уред оди назад на спиење.НЕ поддржуваат брз повик.Совршено се Вклопуваат случаи се токму бланширан користење на CNC машина,може совршено да се вклопи во вашиот телефон, додека оставајќи пристап до сите полнење пристаништа,копчиња,камера и звучници.Супериорен Заштита случај спречување на штетите од секој агол,да обезбедат долготрајна заштита од потенцијалните гребнатини и инциденти.Компатибилен Модел : САМО За Samsung Galaxy Note 8 2017.Пакет содржи : 1 x Огледало случај (мобилен телефон не е вклучен)Пријателски Совети : 1.Ве молиме откине заштитник на филмот пред да го користите. 2.Случајот е само екран функција, тоа не го поддржува допир операција.На пример, вие не може директно да одговори на телефонот преку тоа. 3.Ние сме посветени да им даде на нашите клиенти одлична шопинг искуство.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, само контактирајте со нас, ние ќе бидеме секогаш тука за вас.Ви благодариме!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Компатибилни Модели : трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка : не за

КОМПАТИБИЛЕН : бендот циклуси поставена е посебна за Пристап серија часовници и trackers.Класична црна боја

Scroll