Ново
Женска Дигитални Sport Види 1.44 Инчен Децата Телефон Види Водоотпорен GPS Локатор Фото Телефонски Повик Безбедност Единствена Убава Персоналните Подароци

Женска Дигитални Sport Види 1.44 Инчен Децата Телефон Види Водоотпорен GPS Локатор Фото Телефонски Повик Безбедност

Достапност: Залиха
DEN 1151.76

4 inches Camera : 30w Network : 4 GAPP компатибилен : Android, IOSPositioning метод : GPS+LBS+WIFIRAM : 192 MBROM : 128 MBCall : 3 СОС + 15 телефонот numbers Main функции : класа на владата, дво-насочно конверзија, глас следење, сос помош копчето, разговор, pedometer, аларм, електронски ограда, раното детско образование, безбедно позиционирање. Совршен подарок за вашето дете : да се Даде на вашето дете персоналните smart watch телефон како подарок за роденден, Божиќ, празник, и Нова Година. Заврши функции : слободен обврзувачки, директно бирање, едно-копче за помош, гласовен разговор, дво-насочно разговор, LED екран во боја, батерија зум, електронски ограда, далечински camera Product спецификации : Рака материјал : silicone Chip : C403 HBattery капацитет : 750m Ah Charging време : околу 2 HDisplay резолуција : 240*240 Screen големина : 1.Мажите Зглоб Часовници,Водоотпорен Дигитално-Аналогни Спортски рачни Часовници,Стакло Лице Часовници за Мажи Секојдневен Прозрачна Стоперката Аларм Едноставна Војска Види Mens Часовници Хронограф Кафеава Кожа Мода Обичните Фустан Кварц Зглоб Види Фаза на Месечината Календар Прозрачна Водоотпорен Mens Часовници Отворено Спортски Водоотпорен рачен часовник Аналогни Хронограф Плоштадот Лице Види за Мажи Силикони Рака Wacth за Мажите,Спорт Водоотпорен Хронограф Види Аналогни Кварц Мултифункционален Прозрачна Мажите се Види Силикон Рака Повик за Моден Бизнис.Пакет се Вклучени : 1 * Smart watch1 * Магнетна полнење кабел.Можете лесно да ги пратите вашите деца движења и да ги разберат во секое време од денот. IP67 вода-доказ види : Деца smart watch мобилен телефон усвојува на меѓународниот стандард IP67 вода-доказ, прецизност фитинг технологија, така што вашето дете да се види не мора да се грижите за штета кога тоа е изложен на дожд, се мијат рацете, или да пливаат.Го види поддржува двонасочна комуникација да ја зајакне комуникацијата помеѓу детето и семејството.Мажите Дигитални Спортски Отворено Часовници со Pedometer Калории Контра Водоотпорен рачен часовник Спортски Комбо Смола Рака Види Автоматско направени во Црно Dial Најлон Рака Види Мажите се Види Хронограф Водоотпорен Големи Лице Види Силикони Спорт Аналогни Тешки Часовници за Мажи Прозрачна Мултифункционален Кул Дизајнер Gents Зглоб Часовници Mens Часовници Ултра-Тенок Минималистички Водоотпорен Мода Зглоб Види Мажите Унисекс Облека со Нерѓосувачки Челик Мрежа Бенд Рака Види Најлон Рака Види Mens Дигитални Спортски Види.Функција : 1. Лесно да ги пратите вашето дете локација : Ова дете GPS следење види ги користи двоен систем за позиционирање врз основа на GPS на assisted GPS (a-gps) и локалните базна станица (LBS) за да обезбеди точни навремени информации за вашето дете локација преку децата smart watch.Кожа за на Рака Водоотпорен Хронограф Види, Авто Датум Ултра Широк Најлон Види Бенд Дигитални Спорт Водоотпорен Часовници за Мажи Часовници со Штоперица Аларм Зглоб Види Mens Спортски Часовници Воена Класика Стоперката Големи Dial Електронски LED Светлото рачен часовник Водоотпорен Дигитален часовник за Mens со Голем Број Спорт и Фитнес Smart Watch Pedometer,Температурата на Телото се Следи Спорт Види Бендови за Жените и Мажите,Меки Силиконски Замена Рака Wristband Спорт на Мажите Браун Помина Дигитални Хронограф.за Мажите Меки Силиконски Smart Watch Бендови Спорт Рака за Мажи Жени Mens Часовници Хронограф Кафеава Кожа Мода Обичните Фустан Кварц Зглоб Види Фаза на Месечината Календар Прозрачна Водоотпорен Часовници за Мажи Секојдневен Мода Кафеава Кожа Бенд Хронограф Водоотпорен Бизнис Аналогни Кварц Фустан Големи се Соочи со Големи Прозрачна Спортски Зглоб Види Татковци Подароци Зглоб Види на Часовникот машки Спорт Нерѓосувачки Челик Види Dial Mens Спорт се Види со Pedometer,Дигитални Часовници, Водоотпорен со Штоперица Калории Далечина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✤1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран�

Дигитален часовник : Висок квалитет, smart watch .Добра батерија гарантира точноста на времето и долг животен

Оваа Генерација 5 smartwatch се напојува со носење на оперативниот СИСТЕМ од Google за работа со i Phone и Android телеф

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (22mm).Екопријателски меки силиконс

Оваа децата smart watch има 16 игри вграден во.Родителите може да се ограничи секојдневно се игра време, така ш

[Smart Асистент] : Smart antiизгубени, повик за известување, одбивање повик, SMS, email, СНС известување, паметни алар

?нема важни информации ќе бидат пропуштени?1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден при�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Голем Број на Спортски Следење : Поддршка за одење, трчање, пливање, пешачење, велосипедизам, фудбал, кош�

【Стилски Паметни Часовници за Мажите и Жените】:Smart watch има едноставен и убав дизајн,со својата потполн

Рафинирани од одбрани квалитетни суровини, на рака е тркалезна, мека, сјајна, удобно, и има добра пропуст

Smart Watch Додатоци.Види Екран Заштитници.Погоден за Garmin Fenix 5 X & 5 X Плус Транспарентен TPU Види Случај(Транспа�

Изберете нашите четири причини 57600 пиксели highdefinition екран отчукувањата на срцето, крвниот притисок, крвт

Smart Види, исто така, е порака социјална потсетник кој поддржува wechat,Facebook,twitter и instagram,кој е лесен.Smart Watch мо�

Се подготвени да се скрши вашиот wellness цели со телото читања правото на вашиот зглоб.Подобар Сон Започну�

❥(^_)Висококвалитетни материјалинаправен од висококвалитетни материјали, кожапријателски, мазна и вод�

Smart допир HD дисплеј што се : 1.1инчен чиста кружни TFT екран на допир за да го прилагодите осветлувањето на е

Отчукувањата на срцето и Спиење Следи : B36 smartwatches ви помогне да ги пратите вашата непосредна отчукувањат

Компатибилен Оперативен Систем : Android материјал на wathc бенд е TPU85 Нано, на трска површината е добро sweatproof 2

【SMART ПОДАРОК За ВАШИОТ ЉУБОВНИЦИ, и ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО】Оваа Agkey мода и мултифункционален bluetooth smart watch, мно

【Мултифункција Smart Watch】Мажи жени smart watch поддржува отчукувањата на срцето мониторинг, крв, кислород мон�

ФИТНЕС, отчукувањата на СРЦЕТО & СПИЕЊЕ TRACKER : На Amazfit GTS фитнес smartwatch прецизни оптички отчукувањата на ср�

Scroll