Ново
WESSD Bluetooth Smart Нараквица, Водоотпорен Спортски Види со отчукувањата на Срцето Монитор, Мажите и Жените Smart Multicolor Анти-Загуби на Крвниот Притисок Следење Хривнија

WESSD Bluetooth Smart Нараквица, Водоотпорен Спортски Види со отчукувањата на Срцето Монитор, Мажите и Жените

Достапност: Залиха
DEN 239.76

[Smart Асистент] : Smart anti-изгубени, повик за известување, одбивање повик, SMS, e-mail, СНС известување, паметни алармот, тајмер, итн., направи твојот живот попаметни. [Отчукувањата на срцето откривање] : 24-час реално време отчукувањата на срцето мониторинг, ноќта инфраред отчукувањата на срцето мониторинг, отчукувањата на срцето предупредување и други десетици обука сцена оптимизација на алгоритми, врз основа на интелигентни мониторинг на обука сцени, повеќе точни мерења, нашиот фитнес тракер обезбедува стотици видови начин на Живот и фитнес совети. [Мулти-спортски] : мулти-спортски режим на pedometer види обезбедува подобра обука искуство : следење во реално време на отчукувањата на срцето го намалува ризикот од вежбање, трчање време, растојание, брзина, и работи. [Водоотпорен и долго траење на батеријата] Водоотпорен, ќе можат да носат спортски види при миење на рацете, капење и пливање (не се нурне во морето), тоа трае само 1-2 часа за целосно полнење, и може да се користи континуирано, за 7 пати -15 дена мирување. [Следење] : срцето следи ги комбинира вештачка интелигенција технологија и шест главни проблеми со спиењето.Тоа може автоматски рекорд стабилна спиење, нестабилен спиење и будење време.Покрај тоа, таа, исто така обезбедува повеќе од 200 техники за подобрување на спиењето.Користејќи ексклузивни следење на технологија за да се анализира спиење квалитетот, точноста на спиење следење надминува 95%.Опис : матична Плоча model:LD716 MCUBE Chipset:USA-MCUBE(MX1280) Freq Band:2.4 GHz Flash:512 KBRAM:16 KBHeart го оценувате сензор yes(HRS3300) Bluetooth : Bluetooth 4.0 Софтвер specification Compatible систем : Android / IOSList на главни функции : Чекор counter : support Mileage : Support Calorie потрошувачка : support Sleep детекција : support Sedentary потсетување : support Heart го оценувате следење : support Blood притисок следење : support QQ порака за потсетување : support We Chat порака за потсетување : support Call потсетување : support SMS потсетување : support Smart аларм : support Shake на тресат да се земе фото : support Intelligent анти-загуби : support Looking за бразлетна : support Time синхронизација : support Raise вашата рака за да заличи екран : support Package се Вклучени : 1*Smart Bracelet1*charger1*упатството.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✔ Користење на 0.96инчен HD IPS колор дисплеј, чувствувате HD квалитет на слика искуство.Често користените а�

Рафинирани од одбрани квалитетни суровини, на рака е тркалезна, мека, сјајна, удобно, и има добра пропуст

Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, мека и тешки, удобен за носење.Замена види

♥【Smart watch за i Phone и Android Телефони,】 Компатибилен со повеќето i OS 9.0 други gadgets, како GPS, Sedentary потсетување, п

【Стилски Паметни Часовници за Мажите и Жените】:Smart watch има едноставен и убав дизајн,со својата потполн

[1.75 инчен full screen] визија, бескрајно е продолжен, опремен со 1.75инчен дисплеј, прекрасен и шарени екран со �

Сите Активности за Денот на Следење : Чекор, горење калории, километражата.Здравствен надзор : отчукувањ

Висок Квалитет : 0.3 MP камера и 300 mah батерија се putted внатре.Погоден : Поддршка на еден микро sim картичката, н

Различни практични функции сето Тоа е за да биде со вас,Секоја функција е да ве придружува, да се создаде

Треба да го вметнете купи 4 G Нано SIM картичката во вашиот мобилен телефон за да остварите повик и да го ак

1 IPS Highdefinition Допир на Екранот Се : 240 x 240 PX пиксели ултрависока дефиниција се прикаже носи појасна визуелн�

Отчукувањата на срцето и Спиење Следи : B36 smartwatches ви помогне да ги пратите вашата непосредна отчукувањат

?нема важни информации ќе бидат пропуштени?1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден при�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (18mm).Екопријателски меки силиконс

Отчукувањата на срцето Следење на Уредот : smart watch може автоматски да се признае на отчукувањата на срцет

Многу добра текстура, дебели, нема рѓа, нема оксидација.Се користат специјални алатки за да се прилагоди

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

ОТПОРНО на ГРЕБЕЊЕ КАЛЕНО СТАКЛО : Smart нараквица со Број 5 Corning Горила стакло, Corning Број 5 Горила стакло со �

Изберете нашите четири причини 57600 пиксели highdefinition екран отчукувањата на срцето, крвниот притисок, крвт

❥(^_)Висококвалитетни материјалинаправен од висококвалитетни материјали, кожапријателски, мазна и вод�

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

Smart допир HD дисплеј што се : 1.1инчен чиста кружни TFT екран на допир за да го прилагодите осветлувањето на е

1 : Професионални водоотпорен, IP68 оценка може да работат и во миење на рацете, дождливото време, пливање, �

Ве молиме да бидат внимание дека екран заштитник е флексибилен пластичен филм, Не Калено Стакло.TPU матер

✤1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран�

Scroll