Ново
VIGRUE 1225 Парчиња М2 М3 М4 М5 Рамен Хексадецимален Главата Штекер Кап Завртки Легиран Челик Кап Завртки Ореви Подлошки Асортиман Комплет, Ален Штекер се Вози со 4Pcs Хекса

VIGRUE 1225 Парчиња М2 М3 М4 М5 Рамен Хексадецимален Главата Штекер Кап Завртки Легиран Челик Кап Завртки Ореви

Достапност: Залиха
DEN 358.80

【Сигурен Квалитет】- Направен од висок квалитет на 10.9 Одделение од Легиран Челик, која има супериорен отпорност на корозија, која обезбеди долго време користење. 【Различни Големини】- комплет вклучува М2 М3 М4 М5 хексадецимален рамна глава кап завртки со појавување на навртки, подлошки и клучеви; вкупен е 1225pcs. 【Корисна Кутија】- Оваа низа е организирана од страна на големина во траен и здрав случај, кој е лесно да се добие завртки ќе треба и практично да се стави исклучите вашиот мали делови. 【Широка Примена】- хексадецимален рамна глава завртки подлошки и ореви асортиман комплет служи широк спектар на употреба и за професионалци, аматери, земјопоседници, repairmen, други DIY; комплет опфаќа најчестите големини, кои ги исполнуваат вашите барања. 【Услуга】- VIGRUE обезбеди живот услуга за нашиот производ квалитетот проблем, ако имате било какви прашања или сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди задоволство шопинг искуство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Глава Дијаметар : 7.6 ММ Раководител Висина : 2.2 ММ Навој Дијаметар : 4 MM.Тема Покриеност : Целосна Тема.Глав

Име : Универзална креветчето завртки хардвер за замена на комплет; Одговара хексадецимален тип : 4mm; Дим

【ГОЛЕМИНА】 Модел : M6x12mm; Завртка Должина : 12mm / 0.47"; Теренот : 1mm / 0.04"; Завртка Глава Дијаметар : 10.5 mm / 0.41"; З

Навој Дијаметар : 5 / 1618; Род Должина(Под Главата) : 3 / 4"; Главата Големина : 10.7 x 7.8 mm / 0.42" x 0.31"(D*H); Хексадецим

TOOLCRAFT 116687 Цилиндрични Завртки M4 20 мм Хексагонални DIN Приклучок 912 Galvanised Челик Пакување од 100 Содржина : 1 т

Socket Head Кап Завртки, Систем на Мерење Инчен, Батон, Основен Материјал од не ' Рѓосувачки Челик, Материјал О

12.9 Одделение Висока Затегнувачка Челик, Црна (Само Боја).Чашката Кап завртки ДИН 912 10мм Метрички Ред Тер

Чашката Кап Завртки се завртки или машина завртки со Внатрешна Хексадецимален или Ален се вози стил.Упр

Глава Дијаметар : 10.5 ММ Раководител Висина : 3.3 ММ Навој Дијаметар : 6 MM.Тема Покриеност : Целосна Тема.Глав

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Постојат 5 / 10 / 50pcs хексадецимален socket countersunk

3 / 816 Тема Големина 7 / 32" Ален Хексадецимален Диск 21 / 2" Должина, Целосно навој 188 од не ' Рѓосувачки Челик, с

Dltmysh.Нерѓосувачки челик рамка направена од 304 од не ' рѓосувачки челик, погоден за различни прилики.Тоа е

Глава Дијаметар : 0.312".Глава Висина : 0.087".Навој Дијаметар : 0.164".Теми По Инч (TPI) : 32 Груб или парична Казна Те

Се Вози Тип : Хексадецимален Приклучок; Глава Стил : Штекер Копчето Главата; Материјал : Не ' Рѓосувачки Ч

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

Чашката кап завртки се прецизност сврзувачки елементи често се користат во машина за делови, умре fixturing

5 / 1618 Копчето Главата Штекер Кап Завртки.Доаѓа со Миење.Доаѓа со RollВо ТОрев.Црна Цинк...

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Генерички Завртка Асортиман комплет со

★ Ве молиме внимателно да ги прочитате големина детали пред да го стави на ред за да бидете сигурни дека

1"8 X 9".Хексадецимален Socket Head Кап Завртки, од Легиран Челик, Црна Оксид, HoloKrome (r) Бренд.Тема Класа 3А > ASME B18.3 >

Тема ГолеминаТема На Теренот : #540 Должина на Навој : 5 / 16" (мерено од под главата до совет).Материјал : 188 Не

Име на производ : Хексадецимален Штекер Кап Завртки; Пакет Содржина : 25pcs x Хексадецимален Штекер Кап Зав

Дијаметар : 8mm.Должина : 20mm.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Глава Стил : Копче (Хексадецимален).Тема Тип : 1

Чашката Кап Завртки се завртки или машина завртки со Внатрешна Хексадецимален или Ален се вози стил.Упр

316 Од Не 'Рѓосувачки Челик Копчето Главата Штекер Кап Завртки 1 / 2"20 Попознат како ален завртки, копчето г

Стандард : DIN912, Материјал : Одделение 12.9 Висока Затегнувачка.Тип : Хексадецимален Штекер Кап Завртки.Пов

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Генерички Завртка Асортиман комплет со

Висок квалитет : Тоа е направен од висок квалитет на 12.9 одделение од легиран челик, а на површината се тр

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Постојат 50pcs хексадецимален штекер капа на

Dltmysh.Нерѓосувачки челик рамка направена од 304 од не ' рѓосувачки челик, погоден за различни прилики.Тоа е

Scroll