Ново
Водоотпорни Каучот Маска за Кожа Каучот Заштитник Пет Заштитник Опфаќа за Дневна Соба и Не се Лизга Двојка Троседот Маска за домашни Миленици Quilted Каучот Заштитник

Водоотпорни Каучот Маска за Кожа Каучот Заштитник Пет Заштитник Опфаќа за Дневна Соба и Не се Лизга Двојка

Достапност: Залиха
DEN 760.56

100% Водоотпорни Slipcover.Увезени.ДИМЕНЗИИ : Големина за Седење : 21" за Стол; 22" за регулируема Облегалка; 30" за Прекумерно Reliner; 54" за Двојка; 68" за Троседот; 78" за Прекумерно Троседот, ве молиме да се измери пред купување, видете мерење водич во фотографии.ГОЛЕМА ЗАШТИТА : да се Чува на мебел безбедни од миленичиња коса/кожа, дамките и нечистотијата, spills и дамки, одржување на вашиот стол/каучот/регулируема облегалка/троседот и свеж изглед и естетска привлечност.Додека нема потреба од компромис за функционалност и комунални вредност, кои служат да се позајмуваат тоа трае сила и неверојатна издржливост.ЦЕЛОСНА ВОДООТПОРЕН : Користиме високо carftwork и технологија, оваа прекрасна quilted slipcover се надмине и да се обезбеди вистинска водоотпорен функција, да ги задржи вашите софа мебел се чисти и нови, уживаат во забавата време со вашите домашни миленици и деца во вашето семејство соба.АНТИ-ПРОПАДНА : Спореди нормална slipcover со ремени, ова реновиран троседот залив има повеќе определување на престој во местото.Силиконската гума на кутре шепа печати на подлога, цврсто се задржи вашата маска за седење, дури и на кожа троседот, кавга слободен за лизга повторно.ЛЕСНО НЕГА : Машина перат за лесно грижа и одржување, посебно во ладна вода, на нежен циклус, не користете кајгана.Ве молиме имајте на ум подобро ниска температура фен во случај на штета грб анти-вода силикони.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Она што Ќе Добиете : 2 седиште перници, 3 назад перници, 1 кочии седиште перница, 1 кочии дневна тело капак и

100% Памук Twill.Земја на Потекло : Кина 2 парче троседот slipcover (исто така покрива и тело).посебна перница капа

Полиестер,фланелен боксери 1 Пар водат фланелен боксери мебел троседот потпирач за покривање заштитник

Почетниот Пакет; пакетот вклучува 1 реверзибилна троседот мебел заштитник на седиштето ширина до 70 инчи

СУПЕР ЕЛАСТИЧНОСТ : Направена форма трајни и висококвалитетни spandex полиестер ткаенини, која е мека, висо

85% Полиестер / 15% Spandex.Увезени.Жакард Плетени Ткаенини.ОБИЧАЈ се ВКЛОПУВААТ : Нашиот најнов модерна водат

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ ЕДНА ГОЛЕМИНА : Стол опфаќа одговара на повеќето столици.Slipcovers се направени на п

Висок квалитет на ткаенина.Внимателно ткиво за да се обезбеди мекост, богата текстура и издржливост.СОВ

Факултативна Големини:други Големини Може да се Избере за Опис на Производот (Фотелја, Двојка, Троседо

СУПЕР ЕЛАСТИЧЕН ФОРМА ОДГОВАРА ТКАЕНИНА Ова супер растеглив Стол slipcover изработени од 85% полиестер+15% spand

СУПЕРИОРЕН ТКАЕНИНИ : имаме патент за овој производ.20% spandex+80% полиестер,висок квалитет на еластичен мате

(Известување:се Продаваат по Дел / Не се Сите во Собата.)1.【Погоден За Сите Сезони.】Оваа Пресек Троседот

Еластична,spandex.СУПЕР ЕЛАСТИЧЕН ФОРМА ОДГОВАРА ТКАЕНИНИ : Оваа супер растеглив троседот slipcover ќе се обезб

Стп Кожа.Мерење : Нашата троседот перница slipcovers се прицврстени со еластична бенд и се исто така достапни

Полиестер Spandex Ткаенина.Увезени 85% Полиестер / 15% Spandex.ОДЛИЧНО ОДГОВАРА : Ова се иновативни троседот каучо

Scroll