Ново
MSS Тубуларна Електромагнетниот, се Повлече Тип, 24.0 Volts Наизменична СТРУЈА (50%) Должност, 0.5(13mm) Кол X 1.63(41 mm) Л - произведено во САД

MSS Тубуларна Електромагнетниот, се Повлече Тип, 24.0 Volts Наизменична СТРУЈА (50%) Должност, 0.5(13mm) Кол

Достапност: Залиха
DEN 1564.80

Тубуларна Електромагнетниот, се Повлече тип, 24.0 VDC Наизменична (50%) Должност, 0.5"(13mm)КОЛ X 1.63"(41 mm)Л. Монтажа : Навој пред крајот и за појавување на 3/8"-32 орев.Внатрешна Отпорност = 65.2 Ohms Минимум Топлина Мијалник : Еквивалент на 2.0" x 2.0" x 0.125" (51 mm x 51 mm x 3.2 mm) Алуминиумска Плоча Сила во 0.05" (1.3 mm) мозочен удар : 9.5 Оз (269 гр) Сила во 0.10" (2.5 mm) мозочен удар : 5.0 Оз (142 грама) Сила во 0.25" (6.4 милиметри) мозочен удар : 3.0 Оз (85 гр).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Висока отпорност на абење изградба, лесна инсталација.Професионална изработка, едноставен и сигурен ст

Име на производ : DC Електромагнетниот Electromagnet;Номинална Напон : DC12 V;Номинална Струја : 2.72 A Моќност : 32.64 W;А

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

На ROP Продавница замена Блокирам Switch за Едноставност Цитат XT 5901228, 5901267, 5901779 Mowers.Спецификации Позиции : 2,

Име на производ : AC Електромагнетниот Electromagnet;Тип : КАКО04 A;Материјал : Метал.Боја : Црна;Напон : AC 110 V;Сила :

Име на производ : DC Електромагнетниот Electromagnet;Модел : HCNE10630;Номинална Напон : DC 12 V.Акција Форма : Pull Type;Сила

'Електромагнетниот, Кутија Рамка, Телото Должина 1 13 / 16 Во., Должина 1 13 / 16 Во., Ширина 15 / 16 Во., Длабочина 1 3

Име на производ : DC Електромагнетниот Electromagnet;Материјал : Метал, Електронски Делови;Боја : Сина, Сребрена

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Ротари Електромагнетниот, стрелките на часовникот, 18.0 VDC Континуирано (100% ) Должност, 1.88"(48 mm) КОЛ X 1.04"(26 mm)

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал, Електронски Делови; Нето Тежина : 1780g.Пакет Содржина : 1 x Ele

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал; Нето Тежина : 965g.Пакет Содржина : 1 x AC Електромагнетниот Ele

【Максимална Издржливост】Направени со висок квалитет пластика и висока јачина метал за максимална изд

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

На ROP Продавница замена (Пакување од 16) Рициново Bushings за 2007 година Рајт Sentar Спорт доаѓа како што е прикажа

Тубуларна Електромагнетниот, Притисни тип, 12.0 VDC Наизменична (50%) Должност, 0.90"(23 мм)КОЛ X 2.00"(51 mm)Л Монтажа :

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

На ROP Продавница замена (Пакување од 4) Рициново Черупка за 2008 година Рајт Stander Sentar Спорт 79530013 (43612).Специфи

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Scroll