Ново
Сон Catcher Рачно Изработени На Традиционален Бел Пердув Сон Catcher Ѕид Висат Декорација Украс, 3 Кругови

Сон Catcher Рачно Изработени На Традиционален Бел Пердув Сон Catcher Ѕид Висат Декорација Украс, 3 Кругови

Достапност: Залиха
DEN 335.76

✅【Оригиналниот Стил Сон Catcher】 оригиналниот стил рачно изработени 3 прстени голем сон catcher дизајн, три кругови сон catcher дизајн со кафеава пердуви, кои претставуваат сè се случува без проблеми.Благодетите на среќа за сите. ✅【Повеќе Сцени Декорација】 Можете да го користите сон catchers да ги красат деца шатор, спална соба, читање јадење област, кој изгледа одлично, и автентични сон catchers ќе изгледа добро на ѕид или било каде!. ✅【Совршен Божиќ Подарок】 голем сон catcher оркестарот беше направен и завиткани со внимание.Сонот catcher за девојки ќе биде еден од вашите омилени подароци овој Божиќ.Како подарок, примачот апсолутно сака тоа!. ✅【Уникатен Избор】 Кога вашите деца се побара прилично сон catcher да се задржи лоши соништа далеку можете да изберете една убава сон catcher за деца.Големиот сон catchers е многу поубава во лице и поголем од повеќето за слична цена, но многу поубав материјали. ✅【Сон Catcher Големина】 дијаметар од најголемите прстен е приближно 7.9", и должината на сонот catchers е приближно 26".Сонот catcher пердуви прилично прилог на вашата спална соба, и создава мирна атмосфера за вашето место. ★ ЗА СОН CATCHER ●Сон catcher доаѓаат од 18 век, Луѓето се користи за да долови убави сон, и нека кошмари исчезне во утринските часови. ●Се вели дека само добар сон може да помине низ тој сон catcher, протокот по пердув, и кошмар ќе бидат заробени во нето, и да исчезнат во следниот ден наутро. ●ABS полиран lustrous бисери, природни пердув преку кадење процес,да ги задржи на објектот чисти и здравје. ★ ИСКЛУЧИТЕЛЕН ПОДАРОК КУТИЈА ●Сон catcher значење благослов, нашата исклучителна торба е совршен за подарок пакет. ●Прекрасен дом оркестарот,погодна за спалната соба, дневна соба,забава,свадба,на отворено итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Вкупна Должина : 25 инчи / 64 cm, Половина Круг Кол : 8 инчен / 20 cm.Единствена Ѕвезда и Месечина сон catcher, верув

【Убава Легенда】Задржи лоши соништа далеку.Виси сон catcher ѕид уметност над или околу вашиот спиење облас

Дефинитивно супер подарок за Божиќ.Ова е единствена tassel сон catcher.Бохемски tapestry приврзоци може да се укра

☆ Материјал : Ова Виножито Чакра Сон Catcher е направен од 100% Чист памук мозок, изградба е цврсти, трајни и в

Големина : Димензии : Вкупно : должина x ширина (30 х 8 см / 11.8 x 3.1 инчен), прстенот со дијаметар : 8 см / 3.1 инч

➤ Природни Обоени Осветлени Руда Украс голем прстен на оваа црна dreamcatcher е како mandala шема, едноставен, но

♥【Висококвалитетни】Овој сон catcher е во целиот рачно изработени.Материјали усвоени од еколошки материј

Големина : Димензии : Вкупно : должина x ширина (30 х 8 см / 11.8 x 3.1 инчен), прстенот со дијаметар : 8 см / 3.1 инч

Дизајн концепт : Само добри соништа може да помине преку мрежа и да се чуваат во пердуви кошмар ќе бидат

100% рачно изработени Здрав Материјал, Рачно направена внимателно, секој пердув е избран по строга селек

✅ Португалија Знамиња за Автомобили & Дома мини Банер Автомобилот шарм мал прозорец налепница Лесно да

*ХАРМОНИЧЕН СОН : Dreamcatchers се познати по нивните моќни духовни квалитети; легендата вели дека тие ќе се фа

[Индијанци Легенда] Кошмар помине низ дупки и надвор од прозорецот; добри соништа се заробени во web ,слај

☆ Димензии : дијаметар : 20cm / 7.9 инчен вкупна должина : 80см / 31inch (од врвот до крајот на најдолгото fringe)...

Пакети содржина : 2 уроци сон catchers, 1 месечината ѕвезда пердув сон catcher, погоден за вашиот секојдневен изг

♥【Висококвалитетни】Овој сон catcher е во целиот рачно изработени.Материјали усвоени од еколошки материј

Моќен И ЕкоПријателски : Фали на моќ и со овој грејач ќе повеќе од исполнување на вашите греење потребит

ПРЕКРАСНА ТРАДИЦИЈА Симболизираат копнеж за подобар живот.Е наменет за заштита на спиење индивидуални

Сонот catchers се ракаплетени од страна на жени занаетчии во Puri Odisha,Индија.Многу внимателен објектот да под

♥ 【Убава Симболи】 Сон catchers имаат убави симболи Молете се за мир и среќа со вас, се вози надвор кошмар, т

Моќен И ЕкоПријателски : Фали на моќ и со овој грејач ќе повеќе од исполнување на вашите греење потребит

ДОБРИ ЖЕЛБИ : Нашиот сон catcher ќе ви носи прекрасен сон, секоја вечер , така што вашиот кошмар ќе биде далек

Големина : Димензии : Вкупно : должина x ширина (30 х 8 см / 11.8 x 3.1 инчен), прстенот со дијаметар : 8 см / 3.1 инч

♥ 7 чакра Дрвото на животот сон catcher Автомобил Огледало Виси Додатоци Ѕид уметност Оркестарот,7 Центри р

Pentagram Сон Catcher Правец На Спирала.Оваа виси декорација карактеристики на pentagram ѕвезда.Погодна за двете вн

【Убава Симболично Значење】Dreamcatcher претставува убава благослов, што значи да се моли за мир и донесе сре

Scroll