Ново
AMZWDMI RV Делови Црна Цинк Легура Замена E6-10-216-50 Константен вртежен момент Зглоб

AMZWDMI RV Делови Црна Цинк Легура Замена E6-10-216-50 Константен вртежен момент Зглоб

Достапност: Залиха
DEN 2330.40

Е во секоја позиција.Симетрични вртежен момент : 1.0 n □ м. 4 пред-прободен дупки.Без приспособување се потребни.Позиција провери : Константен вртежен момент.Го заменува E6-10-216-50 Made на добар квалитет цинк легура, resistant Specification : Материјал : Цинк Alloy Black color Size (L x W) : 40 x 38 mm / 1.57 x 1.50 inch The пакетот вклучува : Константен вртежен момент зглоб 1 парче.

Декларираните карактеристики

Material:
Zinc Alloy
Black color :
Size (L x W):
40 x 38 mm / 1.57 x 1.50 inch
The package includes:
Constant torque hinge 1 piece :

Поврзани производи

Супериорен отпорност на корозија и издржливост во saltwater средина.Морски одделение 316 од не ' рѓосувачки ч�

ПРЕЦИЗНО ОДГОВАРА.Оваа приколка спојка е дизајниран да се качи на 3инчен широк приколка јазик зрак и нек

1956526 1956526 Машки Женски Хидраулични Рамно Лицето Брзо Спојка.Појачани челична конструкција со појачани р

Scroll