Ново
Линк Појас РК-5012F.750 Спојка Центар RC5012F750

Линк Појас РК-5012F.750 Спојка Центар RC5012F750

Достапност: Залиха
DEN 240.00

Род : 3/4".Дијаметар : 2 3/8".Keyway : 3/16".Заби : 12. PN : РК-5012 F.750 RC5012 F750 Понесе : 3/4"Дијаметар : 2 3/8"Keyway : 3/16"Заби : 12 Link-Belt Flexible Спојка Hub RC-5012 F.750 5012 3/4501234903 Y132-28.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1 / 2" Тело ISO 16028 Рамно Лицето Спојка со 1 / 2" BSP (British Standard Цевка) Конец.ЦинкНикел позлата обезбедува суперио�

Приклучокот половина од двојно shutoff, тематаза да се поврзете хидраулични брзо спојување.Тематаза да се �

1.САМО, НИ и меѓународни Патент, Електрични Бакар Цевки направени за прекумерна amperage и тековната помеѓу s

Една Нова Резервни Побрзо Рамен со кои се Соочуваат Хидраулични Цевки Машки 3 / 4" x 1 1 / 16" SAE Женски Thread Fits П

Тема Големина : 1" SAE.Големината на телото : 1" ISO 16028, двојки да OEM приклучокот.Тешки Дизајн.Номинална во тек�

Дел No # 88105008 Се вклопува 21 / 4" 1 1 / 2" Адаптер.Направени се од квалитетен материјал за да се задржи вакуум бе�

Црево фитинзи се поврзете, контрола, промена на насоката на, и да го прекине протокот во цевки и црева си�

Пакет Димензии : 15 L x H 5 x 15 W (инчи).Пакет Тежина : 10 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : TNV 04 NPT F...

Тип На Производ : Механички Компоненти.Објектот Пакет Димензија : 6.858 Сантиметри L Х 7.62 Cm W X 15.24 Сантиметри

Пакет Димензии : 15 L x H 5 x 15 W (инчи).Пакет Тежина : 10 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел број : 3 CFPV 12 NPT F Pushpull спој

Хидраулични Спојка ги исполнува димензионални услови за сите стандардот ISO 7241Б Серија спојки,Широко се

Зацврстуваат Челична Конструкција : Направен од висок квалитет на зацврстуваат челик, обезбедува супер

1 / 4" Тело Меѓусебно со сите ISO 7241 Б серија спојки 1 / 4" NPT Тема 3600 PSI Оценка 6.34 GPM Max Проток 3.2 Номинален Проток

На вежба малку е високобрзински челик HSS4241, на chamfering уред е 45# челик, и chamfering уред е опремен со прилагодув�

Произведени во кина.Лесен за употреба.Многу издржливи.Спојување со стега.Флексибилни.Дизајниран за леа

6 големина М3M10 Хсс дупчалка со спирална бургија допрете countersunk брус поставите Метрички композитни малку

Направени од ХСС, висока цврстина, анти ' рѓа, има одличен за способност и издржливост.Оваа вежба битови �

Материјал : Челик.Боја : Црна / Сребрена.Натпреварот го Виде Ножот Внатрешна Дупка : 6mm (M6).Натпреварот вра�

Scroll