Ново
TYUXINSD Погодност Работи Мобилен Телефон Отворено Мобилен Телефон Торба за Мажите и Жените Универзална Рака со Спортски Мобилен Телефон Рака Покрие Трајни (Боја : В) (?

TYUXINSD Погодност Работи Мобилен Телефон Отворено Мобилен Телефон Торба за Мажите и Жените Универзална Рака

Достапност: Залиха
DEN 866.40

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен телефон рака торба, за професионални спортски дизајн, независни главниот торба и под-торба дизајн, објект за сортирање.Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни патент дизајн е полесно да се користи.Задниот дел е дизајниран со еластична бендови и еластична рака бендови за удобност и заштита од испаѓање.Направени од високо-квалитет на полиестер ткаенини, добра текстура, водоотпорен, high-definition дигитално печатење шема, светли бои и лесно да исчезнат.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.Ергономски дизајн, не е лесно да се падне, добра вентилација, повеќе uses Product материјал : висококвалитетен полиестер fabric Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 18.5 CMx10.5 CMProduct боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Prevent кинење : На armband има силна одликување, кое што спречува кинење за време на напорни вежби.Анти-пот и добро миење : на armband е направен од водат-отпорни neoprene и, исто така, има анти-пот и перат својства.Прилагодете рака обемот На : прилагодливи рака дизајн поддржува голем број на арм circumferences од 24 cm до 40 cm.Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигурно има вашиот уред во место.Високо чувствителните : маската се прави на транспарентен отпорно на гребење материјал кој обезбедува допир компатибилност во вашата активност без жртвување на чувствителност на допир.Згодни и убави : На слушалка и полначот исечок овозможи директен пристап до телефон преку armband.Скриени џек дизајн не го жртвуваат изгледот на перфорација.Вграден-во keychain и картичка слот за безбедно чување на ID картички, кредитни картички и готовина.▲Ве молиме имајте во предвид : ☆ 1. Ако не сте задоволни со нашите производи или има и други прашања, ве молиме да ги споделите со нас што е можно побрзо и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.☆ 2. Ако ви препознаваат нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти пет ѕвездички.Ние го цениме вашиот охрабрување.☆ 3. Ако ова е наша грешка, ние ќе го реши тоа и да ви даде задоволително решение.answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот производ.Податоците внесени во слика е за повикување само, ве молам, бр.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, најлон обвивка, складирање и дише, облеченот

Водоотпорен и Издржливи : спортската салата торба е направен од високогустина полиестер ткаенини, што е

жените салата торба големина : 19.5x10.5x9.45", за 0,7 кг 39 L, Џебови galore, висок квалитет двојно патент, дебели рамо

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

1 Големина : 17.7x9x9inch / 45x23x23cm; Материјал : Twill+сунѓерот+праска кожата; Појас должина : 49.2 во / 125cm 2 Патната торб

Направени во САД или Увезуваат.Патент затворање 33 L.Потпис шарени лагер.Главната преграда со водоотпоре

Лесен Салата Торбаспортска торба е направен од висок квалитет на Twill&Полиестер,кој се меки,лесни, водоот

Квалитетот Големи Duffel Кеси се ГОЛЕМИ, ве молиме изберете вистинската големина за вас.Издржливи Голем То

Квалитетот Големи Duffel Кеси се ГОЛЕМИ, ве молиме изберете вистинската големина за вас.Издржливи Голем То

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање.Рака Мие.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Сите Bixbee деца Sparkalicioduffel кеси се ди

【Висок Квалитет на Отворено Ткаенина & Отпорен на Вода】 : Мие,Wateproof целосно,Мека високо квалитетен мате

Лесен Салата Торбаспортска торба е направен од висок квалитет на Twill&Полиестер,кој се меки,лесни, водоот

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Супериорен синтетички ткаенини го прави овој duffle торба многу издржливи и долготрајни.Изградена од водо

Scroll