Ново
ImpecGear Круг Duffel Спортски Торби, Патни Салата Фитнес Торба. (Црно - 2 Големини Zippered)

ImpecGear Круг Duffel Спортски Торби, Патни Салата Фитнес Торба. (Црно - 2 Големини Zippered)

Достапност: Залиха
DEN 239.52

КАРАКТЕРИСТИКИ : Големи zippered главната преграда, два страна zippered џебовите, пред zippered џеб, рачки, и отстранлив рамо, рака.СОВРШЕН ЗА : Салата, Патување, преку Ноќ, Лет торба, Авион Носат-на, Организатор, Алатка торба. 30 ДЕНА ПРОИЗВОДСТВО ГАРАНЦИЈА - БЕЗ РИЗИК! - 100% ПАРИ гаранција за GAURANTEE : Ако тоа е скршен или раскинат, само да Го Испрати Назад и Ние Ќе Ви ги Даде Целосна Наплата..Без Прашања Праша.ГОЛЕМИНА : 18" X 10" X 10" ОТПЕЧАТОК ОБЛАСТ : 4.5" X 4.5" ТЕЖИНА : 14 оз. (ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КУПУВАЧОТ СВЕСНИ ЗА ГОЛЕМИНАТА ПРЕД КУПУВАЊЕ).МАТЕРИЈАЛ : 600 D Полиестер W/ Тешки Винил Поддршка (DB1180) - ТОРБА НЕ СЕ ПЕРАТ.Стави вашите кошули, панталони, долна облека и чорапи, вреќа за спиење внатре, потоа се тркалаат до тоа да се компресира сè надолу.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Квалитетот Големи Duffel Кеси се ГОЛЕМИ, ве молиме изберете вистинската големина за вас.Издржливи Голем То

Големината На Здрав Спорт во текот на ноќта Торба Е 17.7 X 9 X 9inches.На Duffel Торба Е Изработен Од Полиестер, Вод�

Водоотпорен и Издржливи : спортската салата торба е направен од високогустина полиестер ткаенини, што е

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

1 Големина : 17.7x9x9inch / 45x23x23cm; Материјал : Twill+сунѓерот+праска кожата; Појас должина : 49.2 во / 125cm 2 Патната торб

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Оваа салата кеси големина е 17.7 x 9 x 9 инчи, Twill+сунѓерот+праска кожата, отпорен на вода платно, издржлив и л�

жените салата торба големина : 19.5x10.5x9.45", за 0,7 кг 39 L, Џебови galore, висок квалитет двојно патент, дебели рамо

Квалитетот Големи Duffel Кеси се ГОЛЕМИ, ве молиме изберете вистинската големина за вас.Издржливи Голем То

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Многу Простор За Складирање : На Duffel Торба Има Голем Капацитет Главниот Џеб Со Патент Џеб Внатре И Водоо�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Големина : 17.7 x 9 x 9 инчен,Одлична за салата гардероби не преземањето премногу простор.Главната zippered одде�

Направени во САД или Увезуваат.Патент затворање 33 L.Потпис шарени лагер.Главната преграда со водоотпоре

Салата Торба Материјал : Направен од висок квалитет на платно полиестер платно, лесен, дише и издржливи.�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Scroll