Ново
Меки Volumizing Коса Спреј ПУМПА-ХАИ Екстра-Волумен Магија Стил Гел 30ml/100ml (30ML)

Меки Volumizing Коса Спреј ПУМПА-ХАИ Екстра-Волумен Магија Стил Гел 30ml/100ml (30ML)

Достапност: Залиха
DEN 167.76

Инстант волумен-подобрување на коренот на косата!.Подигнете го корени да се создаде природни и дебели влакна.Не-мрсна И Не-леплива Формула : стил е не-леплива и ќе остане во оваа држава до вашиот следен шампон!.Брановидна И Кадрава Коса Без Топлина Штета : формула содржи ексклузивен smart технологијата комплекс кој може да создаде траен облик меморија, светлина форма и јасност додека се инјектира во косата!.Погоден За Сите Фризури : Дали имате мрсна коса или сува коса, тоа лесно може да се формира слој од пена на фоликулите на косата!.Опис : 100% Сосема нов quality.Net содржина : 30ml/100ml.Функција : Инстант волумен-подобрување на коренот на косата!Подигнете го корени да се создаде природни и дебели влакна.Не-мрсна и не-леплива формула : стил е не-леплива и ќе остане во оваа држава до вашиот следен шампон!Брановидна и кадрава коса без топлина штета : формула содржи ексклузивен smart технологијата комплекс кој може да создаде траен облик меморија, светлина форма и јасност додека се инјектира во косата!Погоден за сите фризури : Дали имате мрсна коса или сува коса, тоа лесно може да се формира слој од пена на фоликулите на косата!Пакетот вклучува : 1pcs косата со спреј.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Погодна за двете домашна употреба и фризерски салон употреба.Мал и лесен, удобен да се одржи.Спреј преди

ПОВТОРНО се РАЗБУДИ СТИЛ : Загрижени за тоа што да се направи следниот ден со твоите малку еден гнездо?На

Моќен рамен железо спреј нуди 450 степен Целзиусови топлина заштита и 48 часа директно заврши.Parabenfree форму

Одлично за било ноќно настан : ритла партија, матурска, празници, партии, ноќен живот, концерти, гробови,

Cezanne Инстант Frizz Eliminator Мазнење Спреј е ултрабрзо, спрејво мазнење третман кој е идеална услуга за надгра

Светлопондериран и Издржливи : направен од висок квалитет на пластика, која е светлина и здрав, правејќи

Збогатен со 100% чист природен коноп семе на нафта.ParabenFree.ГлутенСлободни.Hempz Билни Работен Hairspray е збогате

ЛЕСНИ & NONМРСНА КОСА МАГЛА & DETANGLER smooths коса, деfrizzes и detangles секој тип на коса.ХИДРАТАНТЕН на КОСАТА ТРЕТМАН

Suave Max Задржете Спреј за Коса има витамин и протеини збогатена формула.Обезбедува долготрајна се одржи и

Уникатен дизајн на активирањето спреј глава, удобни за контрола.Добро запечатени млазницата дава од ка

Професионални Перика Лепак : Перика лепак може да се користи како притисок чувствителни и лепило да се п

◎【Контроли Frizz】Тоа е совршен за оштетени, груба коса, да ви помогне да донесе вашите мазност врати со с

TRU Меморија Магла е подвиг сушење, флексибилни, фиксатор со исклучителни задржете.Влажност отпорни и ле

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА Решетка Плажа Бранови Texturizing Стил Спреј со Професионална Амино Чудо Топлина Protectant Сп

МУЛТИ КОРИСТ ОСТАВИ ВО ТРЕТМАН Primes, штити и континуирано косата со доставување 21 суштински придобивки,

【Пакетот Вклучува】Оваа група доаѓа со 2 Пакети сатен хаубата спиење капа 1 пакет континуирано спреј ши

3 Парчиња 12 Унца (354ml).Ги заштитува и и Дава на Косата Здрав, Жив Изглед со Мега Сјај.Ултра Фирма Држи Hairspray

Се топи вашиот чипка користење Прашувам Чипка Обврзници Перика Лепило Спреј.Совршени за дневна перика

HAIRSPRAY СО СОНЧАЊЕ : Заштита на косата од штетните ефекти на изложеност на сонце.SILKENING СЈАЈ ЗАСИЛУВАЧИ : Исп

Detangle спреј.Грејпфрут и јасмин.Le Petit Marseillais 200 ml.Производ на Франција.Грејпфрут и Јасмин спрејво средствот

Проѕирно шише тело видливи нивото на водата, прирачник притисок спреј, практични.Фина магла, притиснете

Scroll