Ново
Wissmach Обоено Стакло Лист: Бледо Жолта Зелена, англиски Muffle од BiNARi Стакло Студио

Wissmach Обоено Стакло Лист: Бледо Жолта Зелена, англиски Muffle од BiNARi Стакло Студио

Достапност: Залиха
DEN 440.64

Големина : 8"x10"-1 лист.Дебелина : 3мм.Ве молиме имајте на ум дека секој лист на стакло е уникатен и затоа сликите можете да го видите треба да се користи само како упатство.Исто така, компјутер поставки, како што на гама поставување на вашиот монитор и износот на екранот боите на вашиот видео картичка може да ги менува боите на сликите на вашиот екран.Кога се пресметува количината потребни, ве молиме имајте во предвид големините (каде се наведени), се приближни, поради варијациите во производството.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

8 листови 8" x 8" (Спектар & Wissmach итн.).Се создаде со прекрасен јасни текстури, исто така познат како архитек

Големина : 8"x12"секој лист.Дебелина : 3 мм (секој).Различни пакет6 листови.На Bi NARi обоено стакло ексклузивни.

Scroll