Ново
PowerCoil 3532-1/2T unc завршетоци со 1/2 x 13 СПИ ХСС Коси Допрете го

PowerCoil 3532-1/2T unc завршетоци со 1/2 x 13 СПИ ХСС Коси Допрете го

Достапност: Залиха
DEN 647.76

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми, тие исто така може да се користи за креирање на нови посилни теми во оригинална опрема.Спирала Точка и и Спирала Flute Чешмите се достапни за зголемување на обемот на производството средини.Пилот Носот Чешмите се достапни за Искра Plug апликации и се достапни во заеднички метрички навој големини.Опис на производот Power Coil жица тема вметнете чешмите се прецизност произведени од ХСС и се достапни со Коси, Средно и на Дното води.Завртка Тема Insert (СПИ) чешми имаат ист теренот, но поголем дијаметар од стандарден допрете за да се приспособат на Power Coil жица иконата вметни.Спирала Точка и и Спирала Flute Чешмите се достапни за зголемување на обемот на производството средини.Пилот Носот Чешмите се достапни за Искра Plug апликации и се достапни во заеднички метрички навој големини.Сет Содржи : 1 x unc завршетоци со 1/2 x 13 СПИ ХСС Коси Допрете.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми, тие исто така може да се користи за креирање на но

За прицврстување тепих подлога, изолација инсталација, кров и столарија работа.Користење со 5000 Серија ч

Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми, тие исто така може да се користи за креирање на но

Главен.Дали тоа No 5 Staples.Замена staples загарантирана да одговара на следните марка и модел staplers : Surebonder 5650; А

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Мерач : 22 Круна : 3 / 8".Fastener Серија : Брза 19, 28, 30 – 3 / 8" Круна Парична Казна Жица Staples.Collation : Директно Лента.Ка

Прифаќа Senco L и DuoБрзо 1800 серија staples.Прифаќа место помине 4800 серија staples 360 степени прилагодливи на издувн

Количината на (2) пакети : 508 M1 1,000 Пак, T50, 1 / 2", Monel Staples За Употреба Во Сите T50 Серија Staplers.Monel Staples Се Користи

Највисок Квалитет за Индустриска и Комерцијална употреба.Брзо stapling, без притискање.Interchangable со : BA71, Џ.К 67

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми, тие исто така може да се користи за креирање на но

Идеален за тешки апликации како што се хелиум, малтер, покриви, плашт, решетка собранието, пена одбор изо

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

К Серија Staples 18 Мерач 1 / 4Инчен Круна со Нога Должина 1 / 2Инчен да 11 / 2 Инчи.Поцинкуван Парична Казна Жица Sta

ТИП : 18 Тесен Колосек Круна Заврши Staples.ПРИМЕНА : Staples обезбедува одлични одржување на моќ во повеќето пла

Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми, тие исто така може да се користи за креирање на но

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Scroll