Ново
Беа 15400625 Серија 71/06 Поцинкуван Челик Staples 1/4 длабоко 5 кутии од по 20.000 евра кутија

Беа 15400625 Серија 71/06 Поцинкуван Челик Staples 1/4 длабоко 5 кутии од по 20.000 евра кутија

Достапност: Залиха
DEN 1936.08

Највисок Квалитет за Индустриска и Комерцијална употреба.Брзо stapling, без притискање.Interchangable со : BA71, Џ.К 670, Senco C, Астро 72, Империја 7, Fasco EE7xx, Prebeba V, Rainco 7, Spotnails 87. Лесно consistant stapling, без притискање.Дизајниран за висока брзина на Воздух Напојува (Пневматски) Главен Пушки.Беа Бренд staples се со највисок квалитет staples на пазарот.Голема consistant и брзо stapling, без притискање.Наменета за индустриска и комерцијална употреба.Дизајниран за употреба во победи на играта. 71/16-421 спојувач, Беа 71/16-436 LN спојувач, и други 3/8" круна (ширина), 22 мерач парична казна жица staplers.Interchangable со : BA71, Џ.К 670, Senco C, Астро 72, Империја 7, Fasco EE7xx, Prebeba V, Rainco 7, и Spotnails 87 staples.Користи Нерѓосувачки Челик staples за надворешна и морските апликации.Нашите клиенти имаат помалку цврстите метеж и misfeeds, кога користите Беа Бренд staples.Со победи на играта. staples ќе имаат помалку stapling проблеми.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми, тие исто така може да се користи за креирање на но

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Се користи за отстранување на династијата од Power Coil жица thead влошки.Едноставно внесете го удар крајот на

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за инсталирање на Power Coil жица thead влошки.Маш�

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми, тие исто така може да се користи за креирање на но

Количината на (2) пакети : 508 M1 1,000 Пак, T50, 1 / 2", Monel Staples За Употреба Во Сите T50 Серија Staplers.Monel Staples Се Користи �

К Серија Staples 18 Мерач 1 / 4Инчен Круна со Нога Должина 1 / 2Инчен да 11 / 2 Инчи.Поцинкуван Парична Казна Жица Sta

СИГУРЕН ПЕРФОРМАНСИ – Swingline staples постави повисок стандард за сигурен перформанси во текот споредливи sta

ТИП : 18 Тесен Колосек Круна Заврши Staples.ПРИМЕНА : Staples обезбедува одлични одржување на моќ во повеќето пла

Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми, тие исто така може да се користи за креирање на но

За прицврстување тепих подлога, изолација инсталација, кров и столарија работа.Користење со 5000 Серија ч

Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми, тие исто така може да се користи за креирање на но

Идеален за тешки апликации како што се хелиум, малтер, покриви, плашт, решетка собранието, пена одбор изо

Spotnails Galvanized5 / 16" Медиум Crown18 Gauge5 / 8" Length5,000 Staples Will одговара Bostitch S32 SLBostitch SL150 Bostitch SB150 SLBC Пластични Копчето К�

Прифаќа Senco L и DuoБрзо 1800 серија staples.Прифаќа место помине 4800 серија staples 360 степени прилагодливи на издувн

Главен.Дали тоа No 5 Staples.Замена staples загарантирана да одговара на следните марка и модел staplers : Surebonder 5650; А�

Scroll