Ново
24 Пакет Stemless Пластични Шампањ Флејта 9 Унца | Нераскинливо Расположливиот Јасно Toasting Очила | Shatterproof Рециклираат за Свадба/Партија (ПЕТ)

24 Пакет Stemless Пластични Шампањ Флејта 9 Унца | Нераскинливо Расположливиот Јасно Toasting Очила | Shatterproof

Достапност: Залиха
DEN 455.76

Направени на BPA-free, трајни ПЕТ пластика.За еднократна употреба.Рециклираат.НЕ МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО.пластична чаша шампањ.пластични шампањ flute. 24 Stemless Пластични Шампањ Флејта 9 Оз Пластични Чаши Шампањ Mimosa Очила Трајни, Shatterproof, за Еднократна употреба, за Обновливи - Совршени за Партии или Свадба. 36 Пакет Stemless Пластични Шампањ Флејта Расположливиот 9 Оз Јасно Пластика Toasting Очила Shatterproof Рециклираат и BPA-Free.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Scroll