Ново
Kallos Козметика Kjmn Коса Про-tox Маска за Коса, 280 g

Kallos Козметика Kjmn Коса Про-tox Маска за Коса, 280 g

Достапност: Залиха
DEN 167.76

Про-tox маска за тенка, сува и кршливи косата.Снабдувач реден број : 311594. Бренд Име : Kallos.Про-tox маска за Тенка, сува и кршливи косата со keratin, колаген и хијалуронска киселина совршено се вградува на косата зајакнува структурата на слаба, тенка, сува и кршливи косата на panthenol, кокосово и маслиново масло содржината гради на косата во длабочина moisturises на губење на косата е добро структуриран, брилијантно сјајна и здрава.Бренд Име : Kallos Снабдувач Реден Број : 311594 Баркод - Еден Предмет : 5998889515942.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Нашата Совршена Текстура Трио сет е дизајниран за да ви даде хидрирани, дефинирани, убава коса, која е friz

Стаптип восок може да се примени директно на вашата коса, како и избегнување на вашите раце добивање на

Cremo Берберот Одделение Косата Задебелување Паста додава текстура на јачината на звукот и дебелина.Трае

Богати со антиоксиданси, есенцијални масни киселини и амино киселини.Тоа е ефикасен во одржување на кос

Подигнете го спои weft косата и се применуваат Салон Про 30 дик Крем Коса Обврзници Смена на обврзници со Qс

Одговорен за десетици илјади здрава dreads светот!.Загарантирана да Страв вашата коса!.Помага dreads форма по

Обезбедува инстант волумен и текстура која трае.Се преобразува во ред, рамна коса во обемниот стилови.Н

Медиум задржете за кадрици кои им е потребна дополнителна контрола и климатизација.Обезбедува врвен на

Scroll