Ново
Текстура ID Косата Creme

Текстура ID Косата Creme

Достапност: Залиха
DEN 360.00

Медиум задржете за кадрици кои им е потребна дополнителна контрола и климатизација.Обезбедува врвен навивам дефиниција и frizz заштита.Идеален за кадрици и серпентини.Идеален за кадрици кои им е потребна дополнителна контрола и климатизација.Оваа ултра богат со шлаг crème е зајакната со Масло од Кокос, Какао Путер, Шеј Путер, & Пченица, протеин за да се обезбеди врвен навивам дефиниција и frizz заштита.Одлично за пресврт испис, род поставува и заштитни стилови.СОСТОЈКА ПРИДОБИВКИТЕ : Мед – Природно се случуваат humectant за скалпот и косата хидратација.Ублажува чеша главата.Алое Вера – ги Смирува frizz и го подобрува сјајот и мекоста со варењето на влага.Протеини – Свила амино киселини & хидролизирани протеини од пченица зајакнување и заштита на косата од оштетување за време.Храна Богата Масла – Вклучувајќи Сладок Бадем, Кокос, Јојоба Семе, Argan и Шафран да додадете сјај и подобрување на еластичноста.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Обезбедува инстант волумен и текстура која трае.Се преобразува во ред, рамна коса во обемниот стилови.Н�

Нашата Совршена Текстура Трио сет е дизајниран за да ви даде хидрирани, дефинирани, убава коса, која е friz

Стаптип восок може да се примени директно на вашата коса, како и избегнување на вашите раце добивање на �

Cremo Берберот Одделение Косата Задебелување Паста додава текстура на јачината на звукот и дебелина.Трае

Одговорен за десетици илјади здрава dreads светот!.Загарантирана да Страв вашата коса!.Помага dreads форма по�

Подигнете го спои weft косата и се применуваат Салон Про 30 дик Крем Коса Обврзници Смена на обврзници со Qс

Богати со антиоксиданси, есенцијални масни киселини и амино киселини.Тоа е ефикасен во одржување на кос

Scroll