Ново
Таблета Стојат Носителот Прилагодливи - Даб Савана iPad Стојат и Држачот за Маса, Десктоп Клупа Компатибилен со iPad Mini, iPad воздухот, iPad Про 11 инчи, Galaxy Tab, Поттикне, Nintendo &

Таблета Стојат Носителот Прилагодливи - Даб Савана iPad Стојат и Држачот за Маса, Десктоп Клупа Компатибилен

Достапност: Залиха
DEN 479.76

КОМПАТИБИЛНОСТ - таблета носител е компатибилен со сите 7-12 инчен таблет вклучувајќи i Pad mini, i Pad Воздухот, i Pad Про 11", Samsung Galaxy Tab, Nintendo switch & Fire Таблет 7/8/10. ПРИЛАГОДЛИВИ АГОЛ - Лесно да се прилагоди на вашиот саканиот агол.Останува во точно агол сакате тоа да се и не се движи дури и кога ќе го допрете екранот, што се гледа многу полесно и удобно.ЦВРСТАТА КОНСТРУКЦИЈА - Направени од премиум алуминиумска легура, издржливи со силна изгради.HANDS-FREE - Играње игри, користење на Face Time или гледате Youtube на вашиот таблет додека се полни и се hands-free во исто време.ГУМЕНИ ВЛОШКИ - Го штити вашиот i Pad или таблет од гребнатини и лизгање.Гумени влошки на дното на застане и каде таблета почива држете се во убаво место.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Висока дефиниција оптички зум технологија.Magnifies екранот на телефонот од 2 до 4 пати од големината, можете

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

1 x Компјутер Биро.компјутер биро со L форма.pecifications : 1 Облик : L Обликот 2 Боја : Бела 3 Главната Маса Димензи

Предавање на 2ро Одделение на Twosday! 22222, 22 февруари 2022 Смешни наставник дизајн за секој наставен 2ро оддел

УНИВЕРЗАЛЕН МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН И ТАБЛЕТ : погоден за таблет компјутер / мобилен телефон,и двете големини мо

Материјал : Ова стојат направени од над 70% алуминиум, да остане стабилен и НЕ се тресат, антипропадна shockpr

Таблета Стојат : Висок Квалитет на Акрилна Пластика печатени Уникатен Таблета Стојат печатени користењ

1 УНИВЕРЗАЛЕН : Има паметни телефони, таблети или Eчитатели од 4 до 10 инчи, НЕ ЗА КРУПНИ СЛУЧАЈ...

Компактен и лесен, Лаптоп големина, лесен за носење, и задно дизајн за вашата гледање погодност.Особено

ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ : таблета носителот со телескопски стап ви овозможува да ја прилагодите нејзината

✪【СЛОБОДНИ ВАШИТЕ РАЦЕ И МРЗЛИВИ ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ】 : Десктоп носителот, погоден за било кој тип на мо

[Симпатична Дизајн] Цртан филм дизајн, животни'legs се загради, што се користи за да се одржи мобилни телеф

ПОСЕДУВАТЕ ПОЗЕЛЕН И ПОЗДРАВ начин на ЖИВОТ да се направи вашиот дом и нашата планета подобро од изборо

【ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ ЗАШТИТА】Таблет компјутер стојат Таму се колку што осум против пролизгување диза

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Is10 До 15 Дена,Забрзан Логист

Дали љубовта јужна америка гвинеја свињи како capybaras?.Го прави големо изненадување за било capybaraљубовник.P

За 7инчен или поголем таблети.Отворени врати дизајн се вклопува заклучување точка и безбедност на кабел

Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гаран

i Pad се справи и да стои во една.Најлесен начин да го држете вашиот ipad или таблет од..Раце!.Дали имате случа

Целосна алуминиум материјал.Двојна оска прилагодливи дизајн.Кабел за управување со дизајн.Минимална, н

Scroll