Ново
HYYYYH Проектор Tripod Стојат Ротирачки Таблета Флексибилни Phone Држач за Универзален Мобилен Десктоп Застане за Телефонот Таблета Стојат Мобилни Поддршка Табела (Боја :

HYYYYH Проектор Tripod Стојат Ротирачки Таблета Флексибилни Phone Држач за Универзален Мобилен Десктоп Застане

Достапност: Залиха
DEN 440.88

Овој производ има четири бои (розова, зелена, бела, црна), можете да контактирате со услуга за да изберете боја.На прилагодливи проектор планината е лесно да се биде инсталиран со пакетот содржи,прво се користат разни додатоци за да се соберат во конечен облик,и потоа да се поврзете на проектор,камера,и многу повеќе ви треба.Мини Проектор Tripod Планината одговара на мнозинството на мини проектори со големина на завртка адаптери.Овој производ има четири бои (розова, зелена, бела, црна), можете да контактирате со услуга за да се избере color The навалите агол е 90 степени и ротација агол е 360 степени.Можете да се прилагоди на агол според вашите потреби.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Една Големина Одговара за Сите : се Вклопува Сите 3.5 да 10.5 Инчи Широка Таблети / телефон 360° на Ротација С

Целосна алуминиум материјал.Двојна оска прилагодливи дизајн.Кабел за управување со дизајн.Минимална, н

[Прилагодлива висина] Прилагодливи Таблета Стои, изберете повеќето удобно агол на гледање, контрола на

Предавање на 2ро Одделение на Twosday! 22222, 22 февруари 2022 Смешни наставник дизајн за секој наставен 2ро оддел

3 во 1 безжичен полнач усвојува висока ефикасност задолжен се негува,како што се Samsung забелешка 9 / S9 / S8+,бр

Материјал : Ова стојат направени од над 70% алуминиум, да остане стабилен и НЕ се тресат, антипропадна shockpr

Овој дизајн карактеристики еден едноставен збор : Skoden, една игра на зборови дека е популарна во неколку

Дали љубовта јужна америка гвинеја свињи како capybaras?.Го прави големо изненадување за било capybaraљубовник.P

✪【СЛОБОДНИ ВАШИТЕ РАЦЕ И МРЗЛИВИ ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ】 : Десктоп носителот, погоден за било кој тип на мо

i Pad се справи и да стои во една.Најлесен начин да го држете вашиот ipad или таблет од..Раце!.Дали имате случа

Официјално Лиценцирани од Кикирики.Графички Дела : OPNT0609 Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за

Висока дефиниција оптички зум технологија.Magnifies екранот на телефонот од 2 до 4 пати од големината, можете

ЕЛЕГАНТЕН И СТИЛСКИ : Овој i Pad стојат има дветон бои убаво да комплимент вашиот уред.Со еден допир на коп

【Преносни & Лесни】Свитлива и преносни мобилен телефон стојат, која е лесно да се стави во џебот.Голема

Кул Гроздобер Pitbull Дизајн за секој сопственик на Куче кој го сака својот Pittie со полно срце.За секој кој е

Таблета Стојат : Висок Квалитет на Акрилна Пластика печатени Уникатен Таблета Стојат печатени користењ

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Is10 До 15 Дена,Забрзан Логист

Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гаран

Бран Делница Официјално Лиценцирани WWE Стока.Прикажи ги исклучите вашите омилени борач за вашиот следе

УНИВЕРЗАЛЕН МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН И ТАБЛЕТ : погоден за таблет компјутер / мобилен телефон,и двете големини мо

ПОСЕДУВАТЕ ПОЗЕЛЕН И ПОЗДРАВ начин на ЖИВОТ да се направи вашиот дом и нашата планета подобро од изборо

Scroll