Ново
Architec Компактен И Шарени Таблет/iPad Стојат, Камен, Бела

Architec Компактен И Шарени Таблет/iPad Стојат, Камен, Бела

Достапност: Залиха
DEN 455.52

Таблета Камен од Architec е совршен партнер за секој кој сака готвење со дигитални рецепти, се држи вашиот таблет или i Pad исклучување на шалтер, лесен за читање и далеку од хаос додека готвење или печење.Широк, стабилна база безбедно држи вашиот таблет во исправена позиција за лесно прегледување и лизгање; прилагодливи за употреба со различна големина таблети.Оваа корисна направа повлекува двојна должност и во други области на почетниот премногу; совршен за раце слободна употреба при изработката, да работи, да пуштате музика или едноставно опуштање додека гледа шоу.Лесно да се чисти, ја бришам со спреј почиста и влажна крпа; компактно и лесно за чување, но симпатична доволно за да се остави на шалтер; мерки околу 6.5 од 3.5 од 2-инчи.Architec - создавање подобра искуство во кујната, преку подобрување секој ден предмети преку комбинација на архитектура и инженеринг.Таблета Камен од Architec е корисно, компактен и шарени прилог во секоја кујна каде дигитални рецепти се приоритетни.Следната генерација на оригиналниот Рецепт Рок, Таблет Камен е дизајниран да држете го вашиот таблет или i Pad во еден агол за лесна за читање и лизгање додека готвење или изработката, имајќи го надвор од хаос на шалтер врвот или на работа површина.Тоа е интегриран слот кој ќе безбедно држете го вашиот таблет во тешка, стабилна база, плус тоа е прилагодлива, за да ги собере различни големина таблети.Таблета Камен мерки околу 6.5 од 3.5 од 2-инчи, тој е компактен, така лесно да ги чувате во фиока или на полица со твоите готви книги.Но, забава и живописни бои се направи симпатична доволно за да се остави на countertop.Таблета Камен може да се направи двојно должност и работа во канцеларија, музика соба, уметност и занает, центар или додека релаксирачки и гледа претстава - било каде треба да го видите вашиот таблет.Тоа е направен од издржлива пластика, која е лесно да се чисти со спреј почиста и влажна крпа.На Architec бренд нуди асортиман на често користени кујната објекти кои се креирани со примена на основните принципи на архитектурата, што резултира во подобро искуство во кујната за вас!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Целосна алуминиум материјал.Двојна оска прилагодливи дизајн.Кабел за управување со дизајн.Минимална, н

Компактен и лесен, Лаптоп големина, лесен за носење, и задно дизајн за вашата гледање погодност.Особено

3 D черепот паметен телефон застане е направен од висок квалитет смола, заштита на животната средина.Со в

Официјално Лиценцирани Sanrio Pop Socket.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да

ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ : таблета носителот со телескопски стап ви овозможува да ја прилагодите нејзината

Компјутер и монитор risers се создаде дополнителни складирање на вашата работна маса, маса или домашна заб

Сосема нов.Случај прилепува заедно за да се спречи од отворањето случајно.Форма фитинг специјално диза

Бран Делница Официјално Лиценцирани WWE Стока.Прикажи ги исклучите вашите омилени борач за вашиот следе

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Мед Јазовец дизајн кој гласи : Не се Плеткаш Со Мед Јазовец.Одлично за мед јазовец љубовник кој е на Свет

【110cm Екстра Проширување на Опсегот】Флексибилни видиме носителот со 110cm (43.3 инчи) подолго gooseneck овозможу

Материјал : Ова стојат направени од над 70% алуминиум, да остане стабилен и НЕ се тресат, антипропадна shockpr

среќен денот на вљубените за женска, адвокатско и млади мали момчиња и девојки сакаат изреки со црвени с

Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гаран

Додава 6инчи за работа на висина.Risers ви даде 36инчен работа висина на вашиот Бора Стоножка работата да за

1 УНИВЕРЗАЛЕН : Има паметни телефони, таблети или Eчитатели од 4 до 10 инчи, НЕ ЗА КРУПНИ СЛУЧАЈ 2 СИМПАТИЧНА

[Симпатична Дизајн] Цртан филм дизајн, животни'legs се загради, што се користи за да се одржи мобилни телеф

Висока дефиниција оптички зум технологија.Magnifies екранот на телефонот од 2 до 4 пати од големината, можете

3 во 1 безжичен полнач усвојува висока ефикасност задолжен се негува,како што се Samsung забелешка 9 / S9 / S8+,бр

Scroll