Ново
Телефон 3D HD Екран Enlarger Зголемувачот со Количка за Носителот Стојат Преносни HD Проекторот Екран за Сите паметни телефони (10inches,Црна)

Телефон 3D HD Екран Enlarger Зголемувачот со Количка за Носителот Стојат Преносни HD Проекторот Екран за Сите

Достапност: Залиха
DEN 626.88

Компактен и лесен, Лаптоп големина, лесен за носење, и задно дизајн за вашата гледање погодност.Особено погоден за гледање филмови во 3 D и 3 D ефект е посилен.Одлично за читање на весникот вест се види на интернет како лупа.Едно парче дизајн на производот спречува деформација и добро ги штити своите екран.Едноставни и стилски дизајн ,Ослободување на вашите раце, да го прилагодите удобно Агол на гледање, и да се грижи за здравјето на грлото на ' рбетот.Спецификации : Име : се Протега мобилен телефон екран засилувач Материјал : ABS + Акрилик Големина на Екран : 10inches 12 инчи Големина : 260*174*9mm / 10.23 * 6.85* 0.35 Инчи Зголемување : 2-4 Пати Повод : Неврзан Материјал : АБС Боја : црна, бела црвена (Како слика show) Компатибилен со : за сите видови на паметни телефони Пакет се Вклучени : 1 Парче Телефон Екран Зголемувачот Забелешка : 1. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата. 2. Се обрне внимание за да се избегне рефракција на надворешни light The прикажување на растојание од 1,5 метри до 2 метри работи најдобро 3. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Целосна алуминиум материјал.Двојна оска прилагодливи дизајн.Кабел за управување со дизајн.Минимална, н

Мулти прилагодливи агол : Овој производ овозможува 360 ° на ротација, можете да ги ротирате полначот или i

Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гаран�

Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гаран�

Лесен, но Моќни : тегови само 259g во џеб големина на 179 * 79 * 39mm, ширината се движи од 5590mm.Најзгодно : Момент н�

Бран Делница Официјално Лиценцирани WWE стока.Прикажи ги исклучите вашите омилени борач за вашиот следе�

Велосипед телефон планината Телефон Клипот е многу лесно да се инсталира без други алатки.На силиконск�

Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжичн�

Нашите Психоделичен Мир Знак Симболи Виножито дизајн tye боја Хипи Мир И Љубов Кул 1960 година е на 1970тите, �

Се Конзистентни.Што е забавен начин да се живее вашиот вистината.Споделување на вашата страст со светот

✪【СЛОБОДНИ ВАШИТЕ РАЦЕ И МРЗЛИВИ ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ】 : Десктоп носителот, погоден за било кој тип на мо�

[Совршен Подарок] : Таписерии изработка, обработени од елоксирани алуминиумски легури, sandblasted и бранеа.П�

Свитлива Не се лизга Лаптоп Биро Табела Стои со Картичка (Црна) 1 Четири страни и заоблени агли за дизајн,

【Преносни & Лесни】Свитлива и преносни мобилен телефон стојат, која е лесно да се стави во џебот.Голема �

Официјално Лиценцирани Sanrio Pop Socket.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да

Она што се Вклучени : Уживајте во омилените филмови, видеа, музика, тв забавни емисии, или утринските вес�

Хари Потер Хогвортс Полна Месечина Линија Уметност Pop Sockets Зафат се префрлите од вашиот Pop Top за уште еде�

360 степени ротирачки функционалност за леснотијата на користење!.Може да се користи како прстен носител

[Прилагодлива висина] Прилагодливи Таблета Стои, изберете повеќето удобно агол на гледање, контрола на �

★ i PHONE / i PAD СТОЈАТ & SAMSUNG ДРЖАЧОТ ЗА МАСА – Совршен пренослив телефон и таблет застане за читање на вашет�

3 D черепот паметен телефон застане е направен од висок квалитет смола, заштита на животната средина.Со в

i Pad се справи и да стои во една.Најлесен начин да го држете вашиот ipad или таблет од..Раце!.Дали имате случа

[Совршен Подарок] : Таписерии изработка, обработени од елоксирани алуминиумски легури, sandblasted и бранеа.П�

【ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ ЗАШТИТА】Таблет компјутер стојат Таму се колку што осум против пролизгување диза

Десктоп Носителот може да се одржи и мобилен телефон и таблет, кој е многу корисна и практична.Нашиот мо�

Сосема нов.Случај прилепува заедно за да се спречи од отворањето случајно.Форма фитинг специјално диза�

1 x Компјутер Биро.компјутер биро со L форма.pecifications : 1 Облик : L Обликот 2 Боја : Бела 3 Главната Маса Димензи

мобилен телефон носителот користи алуминиум легура како заграда, на школка е пластика, а на дното има не

Декоративни Арт Деко, и Art Nouveau шема.Апстрактни уметнички дела дизајн.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од ва

Scroll