Ново
Sanrio Cinnamoroll Хаштагот PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Sanrio Cinnamoroll Хаштагот PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Достапност: Залиха
DEN 455.76

Официјално Лиценцирани Sanrio Pop Socket.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Што се Pop Sockets?Pop Sockets се шири костец и стои дека се закачи за повеќето телефони, таблети и случаи.Додадете една Pop Socket, или на еден пар на Pop Sockets, на грбот на скоро било кој мобилен уред за претворање на неговите способности.Pop Sockets "поп" секогаш кога ќе треба зафат, Стои, некој earbud-систем за управување, или само нешто да си игра со.Отстрани вашиот Pop Socket со Влечење бавно врз основа; можете да ја наместите и Прикачиш време и време повторно.Секогаш ќе имаат точно зафат или Стојат ви треба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

60 степени агол со екранот за да се оптимизира употребата на екранот перспектива и се направи операција �

Научни и здрава перспектива : гледајте филмови лесно и се грижи за вашето цервикален ' рбет на сите времи

3 D черепот паметен телефон застане е направен од висок квалитет смола, заштита на животната средина.Со в

Сосема нов.Случај прилепува заедно за да се спречи од отворањето случајно.Форма фитинг специјално диза�

[Широка Компатибилност] Svarog S5 Лаптоп Застане е компатибилен со сите лаптопи од 10 инчи до 17 инчи, како што

Материјал : Ова стојат направени од над 70% алуминиум, да остане стабилен и НЕ се тресат, антипропадна shockpr

Хари Потер Хогвортс Полна Месечина Линија Уметност Pop Sockets Зафат се префрлите од вашиот Pop Top за уште еде�

【ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ ЗАШТИТА】Таблет компјутер стојат Таму се колку што осум против пролизгување диза

1 УНИВЕРЗАЛЕН : Има паметни телефони, таблети или Eчитатели од 4 до 10 инчи, НЕ ЗА КРУПНИ СЛУЧАЈ 2 СИМПАТИЧНА

Декоративни Арт Деко, и Art Nouveau шема.Апстрактни уметнички дела дизајн.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од ва

мобилен телефон носителот користи алуминиум легура како заграда, на школка е пластика, а на дното има не

【Лаптоп Стојат на Биро】 : Лаптоп штанд ќе ни помогне да се Зголеми висина и склоност на тастатурата и на

Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжичн�

✪【СЛОБОДНИ ВАШИТЕ РАЦЕ И МРЗЛИВИ ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ】 : Десктоп носителот, погоден за било кој тип на мо�

1 x Компјутер Биро.компјутер биро со L форма.pecifications : 1 Облик : L Обликот 2 Боја : Бела 3 Главната Маса Димензи

Двојна намена, тоа може да се користи како лаптоп стојат, и тоа исто така може да се користи и како вертик

Bampa како дедо единствениот начин ладилникот со гроздобер ретро боја дизајн е совршен за вашиот дедо.Одл�

[Совршен Подарок] : Таписерии изработка, обработени од елоксирани алуминиумски легури, sandblasted и бранеа.П�

【110cm Екстра Проширување на Опсегот】Флексибилни видиме носителот со 110cm (43.3 инчи) подолго gooseneck овозможу

Мулти прилагодливи агол : Овој производ овозможува 360 ° на ротација, можете да ги ротирате полначот или i

Нашите Психоделичен Мир Знак Симболи Виножито дизајн tye боја Хипи Мир И Љубов Кул 1960 година е на 1970тите, �

Кул Гроздобер Pitbull Дизајн за секој сопственик на Куче кој го сака својот Pittie со полно срце.За секој кој е

1)Кога ќе патуваат со автомобил, со користење на овој автомобил потпирачи за глава таблета заградата но

[Прилагодлива висина] Прилагодливи Таблета Стои, изберете повеќето удобно агол на гледање, контрола на �

За 7инчен или поголем таблети.Отворени врати дизајн се вклопува заклучување точка и безбедност на кабел

2 Пакет, Проширување на Мобилен Телефон Стојат Планината Држач за мобилен телефон.Работи во хоризонтале

Се Конзистентни.Што е забавен начин да се живее вашиот вистината.Споделување на вашата страст со светот

【Преносни & Лесни】Свитлива и преносни мобилен телефон стојат, која е лесно да се стави во џебот.Голема �

Scroll