Ново
Мрзливи Мобилен Телефон Планината Виси на Вратот, Airlxf Флексибилни Долги Раце Стојат Клип Носителот Стојат 360 Ротирачки DIY Слободно Ротирање на Повеќе Функции Биро ?

Мрзливи Мобилен Телефон Планината Виси на Вратот, Airlxf Флексибилни Долги Раце Стојат Клип Носителот Стојат

Достапност: Залиха
DEN 215.76

Материјал : Ова стојат направени од над 70% алуминиум, да остане стабилен и НЕ се тресат, анти-пропадна shockproof дише пена, вашиот врат ќе се чувствуваат удобно, наменета за ергономски.Флексибилни & Прилагодливи : 360 степени флексибилни ротирачки дали тоа може да биде хоризонтална или вертикална, Слободно да се прилагоди било кој агол што ви се допаѓа за лесен преглед.Преносни Големина : Лесно да се биде свиткана во било која форма сакате, лесно да се носат.Оваа мрзливи мобилен телефон планината совршен за било кој телефон помеѓу 3.5 - 6.3 инчи.Максимална контрола ширина е 0-80mm и должина е 60cm/23.62 во.Бесплатни Наши Раце : Совршен за гледање на телефон, се гледа филмот, ужива музика & GPS, телефон игри во спалната соба, автомобил, велосипед,фитнес, канцеларија, изложба, и повеќе.Пријателски Совети : флексибилен мобилен телефон застане е расклопување за подобра испорака,ве молиме љубезно се соберат по прими(тоа НЕ недостасува дел или скршени, само треба да се соберат)!.Бесплатни Вашата Рака Со Нашиот Мобилен Телефон Стојат : Тоа се вклопува во речиси сите големини (3.5-6.3 инчи) на мобилен телефон, конекцијата е прилично безбеден.Кабелот е мека, но тешко е доволно да се свитка во форма сакате.Врзани на велосипед, на маса, на кревет, на подот.Врската е на сферични, ова значи, прилагодливи агол, 360 степени ротирачки.Доволно безбедно за контролирање на вашиот телефон,исто така, помага во одржување на растојанието помеѓу твоите очи и телефон.Компатибилност : За i Pad Про 9.7" Воздух, мини 2 3 4 (не одговара за i Pad Про 12.9") За i Phone X/8/8 Плус/7/7 Плус/6 Плус/6 S/6 S Плус/6 За Samsung Galaxy Tab, Samsung Галакси S8 Edge/ S8/ S7/ S7 Edge/S6 За Поттикне Пожари HD, Вид paperwhite За HTC, HUAWEI, LG, Nokia Lumia, XIAOMI итн ЗАБЕЛЕШКА : 1.Стенд материјал е флексибилен алуминиум легура на магнезиум, можеби малку bendable од страна на работникот кога ќе се направи контрола на квалитетот. 2. Ве молиме менгеме на маса со дебелина во рок од 0-80mm. 3. Поради еластичноста на долга цевка и тежината на вашиот уред, ве молиме обидете се да се одржи на носителот и за да избегнете тресење и бие.Пакет Содржи : 1x Мрзливи Заградата Телефон Држачот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мулти прилагодливи агол : Овој производ овозможува 360 ° на ротација, можете да ги ротирате полначот или i

Велосипед телефон планината Телефон Клипот е многу лесно да се инсталира без други алатки.На силиконск�

Бран Делница Официјално Лиценцирани WWE Стока.Прикажи ги исклучите вашите омилени борач за вашиот следе�

[Прилагодлива висина] Прилагодливи Таблета Стои, изберете повеќето удобно агол на гледање, контрола на �

H&Универзален Таблета Стојат Адаптер.Flex планината за 7 до 14" Таблети со четири ненула дискови.Прилагодли�

[Широка Компатибилност] Svarog S5 Лаптоп Застане е компатибилен со сите лаптопи од 10 инчи до 17 инчи, како што

[Совршен Подарок] : Таписерии изработка, обработени од елоксирани алуминиумски легури, sandblasted и бранеа.П�

60 степени агол со екранот за да се оптимизира употребата на екранот перспектива и се направи операција �

ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ Одговара на i Pad Про 10.5", i Pad Про 12.9",Samsung Galaxy Tab 10.1",Google Nexи повеќе 1014 инчен КОМПЈУТЕР.В

1 x Компјутер Биро.компјутер биро со L форма.pecifications : 1 Облик : L Обликот 2 Боја : Бела 3 Главната Маса Димензи

2 Пакет, Проширување на Мобилен Телефон Стојат Планината Држач за мобилен телефон.Работи во хоризонтале

Bampa како дедо единствениот начин ладилникот со гроздобер ретро боја дизајн е совршен за вашиот дедо.Одл�

【Лаптоп Стојат на Биро】 : Лаптоп штанд ќе ни помогне да се Зголеми висина и склоност на тастатурата и на

Кул Гроздобер Pitbull Дизајн за секој сопственик на Куче кој го сака својот Pittie со полно срце.За секој кој е

1 УНИВЕРЗАЛЕН : Има паметни телефони, таблети или Eчитатели од 4 до 10 инчи, НЕ ЗА КРУПНИ СЛУЧАЈ 2 СИМПАТИЧНА

Лесен, но Моќни : тегови само 259g во џеб големина на 179 * 79 * 39mm, ширината се движи од 5590mm.Најзгодно : Момент н�

Scroll