Ново
Косата Straightener Маска, Виткање Железо Носителот, Силиконски Влакна Straightener Отпорни На Топлина Покрие Заврши Патување Коса Curler Не Се Лизга Мат(1#)

Косата Straightener Маска, Виткање Железо Носителот, Силиконски Влакна Straightener Отпорни На Топлина Покрие

Достапност: Залиха
DEN 268.56

Тока прстен дизајни, прегрее косата алатка е целосно завиткан за заштита на десктоп од оштетување.Уникатен бранови текстура дизајни, спречување на косата алатка од лизгање на површината.избегнувајте го задржува вашата косата алатки од лизгање.Повеќе се користи метод, може да се користи како не се лизга влошки и топлинска изолација торбичка за коса straightener.Свитлива и преносни, лесен за складирање и за носење, особено погоден за патување употреба.Има отпорни на топлина и против пролизгување функција, совршен за чување на косата straightener или виткање железо.Свитлива и преносни, лесен за складирање и за носење, особено погоден за патување употреба.Лесно да се чисти, погоден за професионални коса салон и за домашна употреба.Користење на високо-квалитетни силиконски материјал, безбедно и не-токсични, флексибилна употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Коса Straightener Отпорни на Топлина Подлога Факултативна Боја : Црна, Сина Опсегот на Употреба : Погоден за професионални коса салони и за домашна употреба Големина : Прибл. 167 x 230mm / 6.6 x 9.1 во Пакет Листа : 1 x Силикони Подлога.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

2 ВО 1 : Со цел да се обезбеди подобро искуство за корисниците, ние дизајниравме оваа прифатлива разноврс

【Надградба на Инфрацрвена Технологија】14 инфрацрвени зраци и домашно МИЛЕНИЧЕ греење технологија пра

БЕЗБЕДНОСТ И ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ СИЛИКОНИ : Виткање песна торбичка е направен на безбедноста силикони, тоа е

Ниска моќност и USB полнење дизајн, може да се користи во ученичкиот дом, нема потреба да се грижите за нап

▲ чешел дизајн : единствена чешел дизајн на целата мрежа, чешел забот и styler се совршено комбинирани...

Бренд Нови во кутија.Производот бродови со сите релевантни додатоци.На Lorion TM 1" Цврсти Керамички Рамен Ж

Косата Curler:виткање маша со совршена температура помогна да го скроти постојните frizz и кадрици да се соз

Вентилацијата дупка дизајн помага да прахосвам топлина.Тоа има парен ефект кога се користи на мокра кос

【ОТПОРНОСТ на ТОПЛИНА】На Виткање Железо Мат Направен од Дебела Силикони е Еднократно, Отпорни на Топл

1 Не грижете се за температура заклучување на работата : Откако температура е заклучен, на температурата

Брза греење дизајн : 3 D лебдат одбор, греење за 30 секунди, униформа на топлината, брзиот моделирање и трае

Сигурен квалитет и потрајни.Топлина Отпорни на Железо Мат, заштита на површини од топлина штета предизв

Зачувај вашето време : Професионални коса straighteners со MCH, нова коса апаратот греење стандард.Овој стан жел

Директно‑тркалање двојна намена, едно‑копче за заклучување дизајн, безбедно и анти‑scalding.Брза греење

Косата straightener со MCH Греење Функција(30 години постот греењеup и рамномерно,обновување на топлина во секун

Керамички Турмалин плочи овозможи непречено влече движење без да се прекрши или оштетување на косата.И

1 Брзо Зацврстување на Косата : 3d поцврсти заби коса straightener четка дава на косата мазна, свиленкаста, прир

Curler Маска за Коса отпорни на Топлина покрие направени од силикон, со добра еластичност, флексибилност и

Усвоен PTC инфрацрвена греење елементи, брзо греење, долг живот и добро температура стабилност.Брзо грее

USB Полнење Дизајн : Ниска моќност и USB полнење дизајн, може да се користи во ученичкиот дом, нема потреба д

【 ВисокоКвалитетни Материјали 】 На силиконски топлина торбичка направени од SGS храна одделение силико

Не tangles ротирачки жица, автоматско исклучување, безбедност за употреба.Отстранлив антиscald чешел е guard де

★ [15s брзо греење] Mixcolor лемење железо користи MCH грејач за да се направи лемење железо се загреваат во 15s.Е

SMART ТЕМПЕРАТУРА Smart 190℃ температура на чување на функција може да се спречи губење на добивање во текот

[НЕ се ЛИЗГА ДИЗАЈН] Уникатна текстура дизајн држи вашата косата алатки од лизгање со костец на површина

Scroll