Ново
Топлина Отпорни на Силиконски Мат, Торбичка Косата Алатки за Виткање Песна Коса Straightener Рамен Песна

Топлина Отпорни на Силиконски Мат, Торбичка Косата Алатки за Виткање Песна Коса Straightener Рамен Песна

Достапност: Залиха
DEN 311.76

[НЕ се ЛИЗГА ДИЗАЈН]- Уникатна текстура дизајн држи вашата косата алатки од лизгање со костец на површината. [ТРАЈНИ] - отпорни на Топлина силикони со добра еластичност, мека и пад отпорни за трајни перформанси. [ЗАШТИТА] - Торбичка дизајн за заштита на било кој тип на деликатна површини од топлина штета на косата tools. [ПРЕНОСНИ] - Свитлива и преносни за носење погодност, лесно може да се завиткани да се земе околу за патување и складирање. [ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ] - Тоа може да се спречи случајно scalding и scalding други објекти, кој има заштитна улога.Карактеристики : Топлинска отпорни силикони со добра еластичност, мека и пад отпорни за трајни перформанси.Торбичка дизајн за заштита на било кој тип на деликатна површини од топлина штета на косата tools.Свитлива и преносни за носење погодност, лесно може да се завиткани да се земе околу за патување и складирање.Уникатна текстура дизајн држи вашата косата алатки од лизгање со костец на површината.Карактеристики : Материјал : Силикон Издржи Температура : до 250â"┐ Боја : Црна/ Сива ( Изборен ) Големина : 142* 9* 286mm Пакет, Вклучувајќи : 1* Силикони Мат Торбичка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ДЕФИНИТИВНО ВРЕМЕ SAVER : 25 секунди брзо топлинаup, ACCU коса straightener стил време е само половина од традиционал

Не tangles ротирачки жица, автоматско исклучување, безбедност за употреба.Отстранлив антиscald чешел е guard де

3 D подвижна плоча, на 30 години зголемувањето на температурата, дури и топлината, брз косата, долготраен е

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Директно‑тркалање двојна намена, едно‑копче за заклучување дизајн, безбедно и анти‑scalding.Брза греење

★ [15s брзо греење] Mixcolor лемење железо користи MCH грејач за да се направи лемење железо се загреваат во 15s.Е

【Интелигентна Контрола на Температурата】 : Peng Hui Lg straightener четка со LCD екран нуди 4 прилагодливи топлина

【ОТПОРНОСТ на ТОПЛИНА】На Виткање Железо Мат Направен од Дебела Силикони е Еднократно, Отпорни на Топл

Зачувај вашето време : Професионални коса straighteners со MCH, нова коса апаратот греење стандард.Овој стан жел

ПРОФЕСИОНАЛНА АЛАТКА Ова жешко железо е професионална алатка дизајнирана со секојдневниот лице во умо

2 ВО 1 : Со цел да се обезбеди подобро искуство за корисниците, ние дизајниравме оваа прифатлива разноврс

【СОВРШЕН СТАН ЖЕЛЕЗО】:2во1 во функција на дизајнирање, поддржува и двете зацврстување или виткање на к

USB Полнење Дизајн : Ниска моќност и USB полнење дизајн, може да се користи во ученичкиот дом, нема потреба д

Постојана температура на греење : По вклучувањето на зацврстување чешел, температурата ќе остане во рам

【Керамички Слој】 2 во 1 коса straightener и curler усвојува керамички слој, мазната површина може да се водат за к

Ниска моќност и USB полнење дизајн, може да се користи во ученичкиот дом, нема потреба да се грижите за нап

Незатнување, отпорни на топлина, кожатапријателски.Се реализира исклучителна фризура и бричење.Лесно д

✔ТИТАНИУМ ПЛОЧА : 2 инчен трајни мазна титаниум плочи задржуваат повеќе топлина за побрз стил со помалк

Турмалин Керамичка Технологија дава исклучи негативни јони да се постигне мазна поздрав изглед на коса

1 Напред шупливи антиscald главата дизајн : пред антиscald главата усвојува висока температура топлинска изо

Брза греење дизајн : 3 D лебдат одбор, греење за 30 секунди, униформа на топлината, брзиот моделирање и трае

Усвоен PTC инфрацрвена греење елементи, брзо греење, долг живот и добро температура стабилност.Брзо грее

1 Anion керамичка облога ја штити косата и го спречува frizz : површината на грејната плоча усвојува нов тип н

2 во 1 коса straightener curler,погоден со сите видот на влакната како казна, средни и кратка коса и дополнителните

??Зачувај youe време на зафатен наутро BESTOPE Круг рамен железо троа mch smart температура топлинасистем за брзо

【ДВА ВО ЕДЕН】Со RIWA рамен железо виткање железо во еден, што може да се исправи или навивам вашата коса,

▲ чешел дизајн : единствена чешел дизајн на целата мрежа, чешел забот и styler се совршено комбинирани...

Curler Маска за Коса отпорни на Топлина покрие направени од силикон, со добра еластичност, флексибилност и

Scroll