Ново
Bonarty Косата со Чешел со Свила Carnation Цвеќиња за Дама Свадба Коса Партија Додатоци - Пепел Розова

Bonarty Косата со Чешел со Свила Carnation Цвеќиња за Дама Свадба Коса Партија Додатоци - Пепел Розова

Достапност: Залиха
DEN 191.76

Големина(L x W x H) : 11 x 6 x 4cm/4.33 x 2.36 x 1.57 инч.Материјал : Ткаенина и Легури.Овој елегантен свадба коса чешел ќе биде многу убав прилог на вашата свадба додатоци или како одличен подарок за дама.Не само чешел косата, но, исто така, направи вашата коса шармантна.Чешел е направен од Алуминиум и цветот се направени од ткаенина и обликувани како carnation.Ако ја користите правилно, тоа ќе трае долго време.Опис : - Не само чешел косата, но, исто така, направи вашата коса шармантна. - Чешел е направен од Алуминиум и цветот се направени од ткаенина и обликувани како carnation.Ако ја користите правилно, тоа ќе трае долго време. - Овој елегантен свадба коса чешел ќе биде многу убав прилог на вашата свадба додатоци или како одличен подарок за дама. Големина(L x W x H) : 11 x 6 x 4cm/4.33 x 2.36 x 1.57 инчен - Материјал : Ткаенина и Alloy Package Вклучува : 1 Парче цвет коса чешел.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Име на производ : Чешел Косата Клип,Материјал : пластика,Димензии : 8 х 5cm,3.2"x 2" големина.Пакет на 12pcs со 22 за

Жените рачно изработени објект.Свадба Булчински чешел косата.Материјал : кристал.Боја : Сребро, Големин�

❀Романтични : Булчински чешел косата е прекрасен прилог на вашата свадба ден изглед.Таа додава мека, су�

Разноврсна headpiece.тоа изгледа божествена прикачување до изгубат насоки на страната на главата или декор�

Рачно изработени Булчински декоративни косата со чешел со кристално за свадба, забава и навечер;.Единст

Деликатна свадба коса додатоци направени од таписерии бисер, бела керамички цвет.Постои коса клип на за

✿Романтични : Булчински чешел косата е прекрасен прилог на вашата свадба ден изглед.Таа додава мека, су�

Големина : 6.4x6.1 cm(2.5x2.4 инчи).Косата Pin Материјал : Алуминиум.Пакет : 3 парчиња украсни коса страна чешли.Сов�

Пакетот вклучува : 12 парчиња пластика страна чешли во популарна класична боја, класичен боја лесно да од

Свадба коса чешел за невестата и пратилки е изработен од легура жица, монистра, кристал и кристал.Ако са�

Материјал : Мека Булчински Илузија Tulle.Должина : 108 во|Ширина : 72in|Должина Тип : Катедрала.Превез Edge : Станд�

МАТЕРИЈАЛ – Овие шик стил на косата страна чешли се направени од високо квалитетен метален материјал с�

РОДЕНДЕН ТИАРА : Секоја девојка заслужува да биде принцеза на нејзиниот роденден.Оваа круна ќе ја напра�

Свадба Булчински headpiece е направен од бели цвеќиња,бисер, кристал и го остава 100% рачно изработени и добро

[Повод]Овие corollas се погодни за забави, свадби, пратилки, заедничарење, заклетва церемонии, прослави, пату

Приближната големина на свадба коса парче : 5x4.3 инчи (13x11 cm), боја : бела; материјал : алуминиум и вештачки б

♛ Посебни Квалитети : Уникатен кралицата тиара со мазна, сјајна површина, шармантна и исклучителна крис

Повод : булчински, деверуша, коктел забава, да оди на театар.Метал Крај : злато позлатен.Скапоцен камен : с

Рачно изработени Свадба Коса Чешел за невестата и пратилки е направен од алуминиум,кристал "Кристал Сва

Место на ниско страна пунџа и француски pleat, ова чешел косата ви овозможува вашата коса стил погледнете �

Рачно изработени свадба коса чешел е направен на квалитет на алуминиум, вештачко сонцецвеќе, бисери и л�

Име на производ : Чешел Косата Клип,Материјал : Кристал и пластика,Димензии : 10 x 5cm,4"x 2" големина.Пакет на 6p

ღHandmade издолжена свадба коса чешел е прекрасен прилог на вашата свадба ден изглед.Таа додава мека, супти

Scroll