Ново
Отворено String Светла, Патио Светла 48FTS 2.4 GHz Wi-Fi Smart APP Контролирани GANA RGBW Шарени, Безбедно 12V Низок Напон ЛЕР Shatterproof Светилки Тешки Жица IP65 Водоотпорен за Courtyards Бистри К

Отворено String Светла, Патио Светла 48FTS 2.4 GHz Wi-Fi Smart APP Контролирани GANA RGBW Шарени, Безбедно

Достапност: Залиха
DEN 2879.76

Цврст и ИЗДРЖЛИВ : Отворено String Светла' сијалица школка материјал е направен од инженеринг пластика, и школка дебелина достигне 5mm, кој целосно го штити личната безбедност на вас и вашето семејство.Комерцијални одделение тешки-должност жици имаат подобра заштита.На надворешната гума обезбедува сите-коло заштита за внатрешна бакар јадро.ПАМЕТЕН и УДОБЕН : Можете да бидете креативни прилагодувањето на различни бои и начинот на низа светлина преку Wi-Fi и СТАН.Колку што имате некоја нова идеја, Шарени Отворено String светилки може да се заврши инструкции што ги испраќате, која е различна од традиционалните далечински управувач.Додека сте во опсегот на мрежа Wi-Fi сигнал, можете да ги контролирате string светла во без простор ограничувања.УЛ СЕРТИФИКАЦИЈА и НИЗОК НАПОН : Патио светла има положено УЛ сертификација, и 12 V низок напон прилагодени на самиот производ е многу пониско од 36 V човечкото тело за безбедност на напон.Ние со гордост може да каже : Ние се постигне највисоко ниво на безбедност.IP65 ВОДООТПОРЕН НИВО : приклучок и на сијалицата се цврсто и умно се комбинираат за да се направи Отворено Патио Светла стигнат до IP65 водоотпорен оценка, дури и во области со чести врнежи, нема потреба да го отстраните и да се вратиме во затворен простор.ОДЛИЧЕН УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Нашиот производ има 1 година гаранција за квалитет.Ако ви се исполнат било какви проблеми околу GANA Отворено LED Светла.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Ние ќе стоиме зад нашите производот и да ви обезбеди услугата.Сакаме отворено,сакаме Кампување,сакаме светлина во мракот.Имаше време излеговме за кампување.Ние лежеше на тревата и погледна во небото.Толку многу ѕвезди флеш.Кога ќе се стави нашето внимание на нашите камперски оган.Не светла флеш имаше само една оган таму.Ние мислиме дека тоа не е доволно.Па решивме да се создаде производ кој може да светлата дури и ти се во outdoor.Многу бои за да го изберете!Овој пат, ние донесе повеќе моќни производи, Колку што имате добра идеја, паметни отворено string светла можат да ја изразат својата креативност со светлина.Ајде!и имаат карневал заедно!.Ние имаме совршено во комбинација ретро Lumiled светилки и технолошки-чувство извори на светлина.Патио string светла лесно може да се создаде ретро и елегантен таверна атмосфера за вас.Верувај ми, нема подобар избор од ова. 1.Wi-Fi и податочни мрежи, не може да биде вклучен во исто време Само се задржи Wi-Fi за време на контрола, во спротивно тоа ќе се меша со контрола на јачина на. 2.Отворено string светла само може да се прилагодат на Wi-Fi сигналот во 2,4 GHz фреквенциски опсег, ве молиме проверете ја Wi-Fi фрекфенција пред да се поврзете. 3.Ве молиме овозможи на "Пиксели Танчерка" СТАН lication да добие информации за локација дозволи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Висок Квалитет : Ниска потрошувачка на енергија, заштеда на Енергија и безбедно,Водоотпорен, dustproof; Тран�

★ 8 Режими & Мемориска Функција, мрежа светлина со 8 режими има мерењето функција.Се работи за 6 часа и пот

Далечински Управувач : Прилагоди ја светлината на светилките од 100% , 75%, 50%, 25%.Носи голема погодност со вк�

❤Connectable отворено string lights Опремени со машки и со женски приклучоци, можете да се поврзете повеќе string све�

Соларен Погон String Светла : Соларен Погон Самовила String Lights за да Добиете 2 во 1 пакет!Секој string светлината

***Супер Долго Rgb Самовила Светла Боја се Менува *** Овој 132ft / 40m string светлина вклучува 400 единици Ултра Сја�

【8 режими】Овие самовила завеса пеперутка светло стрингови има 8 различни начини на осветлување (комбин

Водоотпорен IP67 : Самовила Светла е направен од надградба на ПВЦ и чист бакар жица слој направи светла фл�

СУПЕР ВРЕДНОСТ.Joiedomi LED String Божиќ Светла има 250 светла Мулти LED светилки во Боја (Црвена, Сина, Жолта, Зелен�

【2020 Надградена Верзија】 8 ОСВЕТЛУВАЊЕ РЕЖИМИ за сликање Згодна осветлување сцени, вклучувајќи комбин�

Водоотпорен IP67 : Самовила Светла е направен од надградба на ПВЦ и чист бакар жица слој направи светла фл�

Подарок : Декоративни светилки се одличен подарок за вашите пријатели и семејството, со деликатна модел

【КОМЕРЦИЈАЛЕН КВАЛИТЕТ, ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН】 : се Согласува да SJTW стандард Круг тешко услуга кабелот.Т�

[200 LED диоди Целосно наполнета 68 часа и имаат околу 1014 часа работно време [8 Лесни Начини] Можете да ги кон�

Патио Светла со Lumiled Светилки со Вжарено се Создаде Голема Гроздобер "италијански Стил" Бистри Амбиент :

2 M 20 Led диоди отворено стрингови светла.Работно Време : повеќе од 8 часа, доколку целосно наполнета.Боја : M

【ШИРОК ДЕКОРАЦИЈА ОПЦИЈА】 : Ова Американската ѕвезда string светлина со црвени, бели и сини бои е сличен н�

Креативните Зелени Божиќ Светла во Собата : Ова Свети Патрик Ден Украси светло зелена жица поставена вк�

Нерѓосувачки челик материјал : надгради нерѓосувачки челик со обложување, водоотпорен, го издржат сонц�

【Доволно Светлина】 3 Led диоди за секој модул светлина, која обезбеди осветлувањето на вашата продавниц�

6 H НА / 18 ИСКЛУЧУВАЊЕ, оваа декорација светлина има вграден тајмер, светлината ќе се вклучи за 6 часа, а по�

Метеор Туш Светла : Секој led сијалица на метеор светлата се врти на и надвор еден по еден брзо исто како м�

【Професионални Одделение Божиќ Нето Светла】Мрежа панел големина 9.8 ft*6.6 ft со 9.8 ft доведе кабел.На 200 LED Бо

Shatterproof & Safe : Свет string светла отворено 150 метри изграден со водоотпорна технологија, која може да издржи е

Долг живот 5000 часа,Лента Флексибилни крива околу криви.Врвен Право 2835 / 5050 SMD LED, Висок Интензитет и Сигу�

Совршен Затворен & Отворено Комерцијални String СветлаSUNTHIN LED string светлата се совршено за различни прилики

????【16 Бои Менување на Самовила Светла】Купи 1 string светлина за да се добие ????16 различни осветлување ефект,

Водоотпорен IP67 : Самовила Светла е направен од надградба на ПВЦ и чист бакар жица слој направи светла фл�

Пакет се Вклучени:3 X 100 PCS 32ft WS2811 LED String Светла,1 X 3 PIN Конектор; 2x ТОблик моќ конектор.Работен напон : DC 12 V; М

1.Висококвалитетен водоотпорен : 100 / 200 / 300 висока осветленост топло бела LED светла.USB приклучок овозможув

Scroll